8 6. Verkiezingen. a. Kiezerslijst. De kiezerslijst 1945/1946 werd niet opgemaakt. b. Verkiezingen. In het verslagjaar werden geen verkiezingen gehouden. 7. Gemeente-secretarie. De secretarie was gedurende het verslagjaar voor het publiek geopend elke werkdag van 9 tot 14 uur, met uitzondering van de Zaterdag, op welke dag de secretarie van 9 tot 13 uur voor het publiek was opengesteld. Ontvangerskantoor. J. Kortenoever, gemeenteontvanger. A. Ho evers, adjunct-commies, plaatsvervangend gemeente ontvanger. Het kantoor was voor het publiek elke werkdag, met uitzon dering van den Zaterdag, van 9 tot 13 uur geopend. Archief. Mevr. M. M. Doornink, geb. Hoogenraad, archivaris. Zie voorts het als bijlage J opgenomen verslag van het ge meente-archief. Beambten. G. A. Martinus, kamerbewaarder. De bode G. Stam overleed op 4 Mei 1945 en werd ingaande 7 Juli 1945 vervangen door H. A. Kooreman, die reeds na 4 Mei 1944 als hulpbode fungeerde. Het personeel der gemeente. Veranderingen in het personeel gedurende het verslagjaar. Politie. NAMEN BETREKKING Datum van ingang van de benoeming, vaste aanstelling of bevordering W. de Jong G. Wilgenhof Mej. M. B. Nakken Mej. A. M. Mattern Mej. G. Heuvelink A. B. Mattern A. Nijzink Mej. M. J. Fillekes G. J. Waanders H. Posthuma B. H. Strubbe P. Bootsma J. D. Nijzink J. W. de Klerk GEMEENTESECRETARIE, adjunct commies 2e klasse (bevorderd) schrijver ter secretarie schrijfster ter secretarie schrijfster ter secretarie (op arbeids contract) schrijfster ter secretarie (op arbeids contract) schrijver ter secretaiie (op arbeids contract) adjunct commies le klasse klerk ter secretarie adjunct-commies le klasse (bevorderd) adjunct-commies 2e klasse adjunct-commies le klasse klerk ter secretarie adjunct-commies 2e klasse ONTVANGERSKANTOOR, halfwas-kracht 1 Januari 1 Juni 1 Juni 5 Juni 27 Aug. 1 October 1 Nov. 1 Nov. 16 Nov. 15 Dec. 20 Juli NAMEN RANGEN Data benoeming of bevordering Data van het ontslag J. Bouma opperwachtmeester 21 Mrt (overl.) J. Veldhuizen 8 Apr. (overl.) A. Belksma 9 Apr. Z. van Eijkel 9 Apr. H. J. W. Huiskamp opperluitenant 9 Apr. G. W. Nijland hoofdwachtmeester 9 Apr. H. Otten agent van Politie le klas 9 Apr. G. Mein typiste 9 Apr. A. J. P. Veerman administrateur 1 Juli J. Bokma Commissaris van Politie 1 Aug. H. A. v. Steenis Commissaris van Politie 1 Aug. J. J. Vos administrateur 1 Aug. J. J. Kalthof hoofdagent 1 Nov. (pensioen)

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1945 | | pagina 6