Bijlage N. 10 4. Inlichtingendienst. T.b.v. de hierondervermelde instanties en instellingen werden in totaal 522 rapporten uitgebracht. De cijfers achter de resp. diensten enz. geven aan hoeveel rap porten werden opgemaakt. (Zie bijlage C). Bijlage N. 11 5. Steunverleening aan valide en bonafide arbeiders. V oorschriften. Door den Chef Staf van het Militair Gezag werd d.d. 18 Mei 1945 een verordening vastgesteld voor het verleenen van finan- ciëele hulp aan valide en bonafide mannelijke arbeiders van 16 jaar en ouder, die buiten hun schuld werkloos zijn. De steunregeling voor werklooze arbeiders, vervat in de mi- nisteriëele beschikking van 15 Januari 1932, no. 800 afd. Werk verschaffing en Steun, zooals deze nader is gewijzigd en aan gevuld, werd voorshands tijdelijk ingetrokken. BIJLAGE C. Afdeeling Bevolking Zutphen 25 Afd. Militaire Zaken Zutphen 16 Alg. Nederlandsche Bouwarbeidersbond Zutphen 2 Alg. Ziekenfonds „Friesland Noord', Leeuwarden 1 Alg. Ziekenfonds „Arnhem en Omstreken" Arnhem 1 Algemeen Ziekenfonds „Zutphen" Zutphen 7 Armenraad Deventer 8 's-Gravenhage 5 Hilversum. 1 Utrecht 3 Venlo 1 Armenzorg Doorn 1 Belastingen Zutphen 2 Brandstoffencommissie Zutphen 80 Bureau Afvoer Burgerbevolking 's-Gravenhage 2 Bureau aan- en verkoop akkerbouwproducten Arnhem 1 Bureau Voogdijzaken Apeldoorn 1 Burgemeester 's-Gravenhage 1 Groesbeek 1 Gorssel 2 Zutphen 109 Burgerlijk Armbestuur Enschede 2 Burgerweeshuis Zutphen 1 Centrale Commissie Fin. Aangelegenheden 's-Gravenhage 1 Centraal Instituut Christelijke Sociale Arbeid Amsterdam 1 Commandant Grensvak III Zutphen 1 Commissaris Provincie Gelderland Arnhem 1 Dep. van Binnenlandsche Zaken 's-Gravenhage 2 Oorlog 's-Gravenhage 2 Soc. Zaken 's-Gravenhage 1 Districtsbureau Verzorging Oorlogsslachtoffers Apeldoorn 22 Arnhem 3 Eenheidsvakcentrale Zutphen 1 Evacuatiebureau „Midden-Oost" Arnhem 2 Gemeenschap Oud Illegale Werkers Zutphen 1 Gemeentelijke Dienst voor Soc. Zaken Amersfoort 1 Amsterdam 8 Eindhoven 2 Groningen 2 Haarlem 1 Leeuwarden 2 Nijmegen 3 Rheden 1 Rotterdam 2 Utrecht 10 Transporteeren 343 Gemeentelijke Dienst voor Sociale Zaken Huis van Bewaring Interneeringskamp „de Harskamp" Krankenkasse in liquidatie p/a Raad van Arbeid Maatschappelijk Hulpbetoon Militair Gezag Nationale Hulpactie Roode Kruis Ned. Hervormde Diaconie Nederlandsche Roode Kruis Nederlandsch Volksherstel Nederlandsche Volksdienst Nezifo Noodziekenhuis Passantenhuis P.T.Ti Provisorie Raad van Arbeid Reichskommissar Robax Rijksverzekeringsbank Particulieren School G Stichting Centrale Hulp en Arbeid Vereeniging Kinderzorg Nederlandsche Gemeenten ter bestrijding van de T.B.C. Voogdijraad de Waarheid Transport 343 Velsen 2 Venlo 1 Zwolle 5 Zutphen 1 Harskamp (Apeld.) 2 Groningen 2 's-Gravenhage 7 Rijswijk 1 Arnhem Varsseveld Zutphen Brummen Brummen Zutphen Velp 's-Gravenhage Vorden Zutphen 's-Gravenhage Lochem Almelo Arnhem Lochem Zutphen Amsterdam Apeldoorn Eefde gem. Gorssel 's-Gravenhage Zutphen Zutphen Zutphen Eibergen 's-Gravenhage Zutphen Zutphen 68 Zwolle 1 Zutphen 4 Totaal 522

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1945 | | pagina 64