Bijlage C. 4 Leerkrachten. Gedurende dit jaar waren aan de school werkzaam Mej. A. C. Simmermans I. M. v. d. Worp M. M. Aalbers Dr J. C. Blok Mej. A. Bogtstra W. G. E. Bunnik A. A. Doornik A. H. Doornink A. M. G. Geurts D. Holleman W. Kleiterp J. Kroeze B. H. Kroon M. Leydens A. W. R. A. Mentink De Heer E. de Metz Mej. D. Meyer G. Ie Nobel Chr. Nipius Mevr. N. Rövekamp-Peters J. Stam-Dresselhuys De Heer G. J. Steemers M. N Leys Mej. I. W. Sijses E. van Wagensveld H. J. Wesselink Mevr. J. v. d. Woude-Schrek Mej. E. H. Ypes Mevr. J. Schepers (tijdelijk) Mej. F. B. Borgelink Directrice. Adj.-Directrice, koken en voedingsleer. Huishoudkunde, waschbehandeling, warenkennis, hygiëne. Gezondheidsleer, verbandleer. Huishoudkunde, waschbehandeling, warenkennis, hygiëne. Lingerie-, verstel-, costuumnaaien. Huishoudkunde, waschbehandeling, warenkennis, hygiëne. Huishoudkunde, waschbehandeling, warenkennis, hygiëne. Lingerie-, verstel-, costuumnaaien. Duitsch Koken en voedingsleer. Teekenen. Lingerie- en verstelnaaien. Stofversieren. Lingerie- en verstelnaaien Boekhouden, administratie. Algemeen vormend onderwijs. Koken en voedingsleer. Costuumnaaien en patroonteekenen. Algemeen vormend onderwijs. Tuinbouw- en plantkunde. Natuur- en scheikunde. Boekhouden en administratie. Lingerie-, verstel- en costuumnaaien Costuumnaaien en onderwijsleer. Lingerie-, verstel- en costuumnaaien. Opvoedkunde en zielkunde. Kinderverzorging, handenarbeid en opvoedkunde. Algemeen vormend onderwijs. Huishoudkunde en waschbehandeling. Mej. F. E. Kan A. v. d. Meent W. P. Vervooren H. Engel Huishoudelijk personeel. Assistent-Huishoudster. Concierge. Loopknecht. Loopknecht (tot 12 Juli). Bijlage C. 5 Administratief personeel. De Heer J. Lammers (tijdelijk). De Heer A. Hoevers (tijdelijk). Mej. A. L. Koek. Door ziekte waren afwezig Mej. A. A. Doornik, van 15 Mei 23 Oct. A. H. Doornink, van 15 Oct.18 Oct. J. Kroeze, van 11 Nov.13 Nov. M. Leydens, van 23 Juli—4 Aug. D. Meyer, van 8 Oct.29 Oct. B. Kroon, van 7 Juni14 Juni. E. Ypes, van 2 Juli20 Juli, van 2—4 Oct., 1518 Oct., van 17 Nov.31 Dec. In deze tijden van ziekte werd waargenomen door de dames Mej. F. B. Borgelink Huishoudkunde en waschbehandeling. Mevr.A.Schepers-v.d. Ham Algemeen vormend onderwijs. De concierge A. v. d. Meent was afwezig van 14 Mei—16 Juli en werd gedurende dien tijd vervangen door W. P. Vervooren. De loopknecht H. J. Engel werd op 12 Juli door het M.G. geschorst en sedert dien werd deze functie waargenomen door W. P. Vervooren. Mutaties. Mej. Aalbers verkreeg met ingang van 1 Juli eervol ontslag, wegens huwelijksplannen. Mej. Holleman verkreeg met ingang van 1 September eervol ontslag, wegens afvoer van het vak Duitsch van het leerplan. De Heer de Metz, die op 1 Mei 1941 door de desbetreffende maatregel uit zijn werkkring werd ontheven, kon met ingang van 1 Augustus weer in zijn functie worden hersteld. De Heer Leys verkreeg met ingang van 1 Augustus eervol ontslag als Leeraar boekhouden en administratie. Mevr. Rövekamp-Peters verkreeg per 1 Juli eervol ontslag als Leerares algemeen vormend onderwijs. Mej. Sijses verkreeg per 1 November eervol ontslag wegens huwelijk. Mej. Wesselink werd met ingang van 15 November benoemd als Leerares lingerie-, verstel- en costuumnaaien in tijdelijken dienst. Mej. Mentink was op 1 December 1944 25 jaar aan de school verbonden. Door de oorlogsomstandigheden kon dit feit toen niet herdacht worden. In den kring van Directrice en Leeraressen is dit jubileum op 1 December 1945 feestelijk herdacht, terwijl het

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1945 | | pagina 26