Bijlage U. 14 100 kg. 100 m3. Wegen en voetpaden. Voor het onderhoud van de verharde wegen in onderhoud bij mijn dienst werden in het verslagjaar de volgende materialen aangekocht 5 m3 zand a 3.— per m3 2 grindf 12.50 88 sintels f i-== 2015 kg. wegenteer f 8.10 2600 split f 4.56 6500 puin f 1.25 Doordat slechts een zeer kleine hoeveelheid wegenteer be schikbaar werd gesteld, konden niet meer dan de hoogst nodige herstellingen aan de geteerde wegen worden verricht. Waterleiding, beken, sluizen en stuwen. Waterleidingen en beken. Aan de waterleidingen en beken, voor zover bij mijn dienstin onderhoud, zijn geen bijzondere werkzaamheden verricht. De Berkel binnen de stad werd zoveel mogelijk gespuid. Sluizen en stuwen. De sluizen en stuwen zijn de volgende 1. de afsluitbare duiker voor afwatering de Lage Waarden; 2. de afsluitbare uitwateringsduiker van de Oekense Beek 'ten Noorden van de IJsselbrug 3. de dubbele afsluitbare duiker in het uitwateringskanaal van de Oekense Beek ten Zuiden van de IJsselbrug 4. de afsluitbare duiker bij de uitmonding in de Oude IJssel van de afwateringssloot der Kijfsdijken 5. de afsluitbare duiker in de Oekense Beek nabij de Kanonsdijk 6. de schotbalken in de Emperduiker 7. de uitwateringsduiker van de Lage Waarden bij het Erve „den Brink" in de Oude IJssel 8. de uitwateringsduiker van de afwateringssloot van de Spra- banen in de Hoendernesterbeek 9. de Hoendernestersluis in de Vliegendijk 10. de stuw in de uitwateringssloot langs de spoorbaan op de Mars 11. de afsluitbare duiker in de bovengenoemde afwateringssloot; 12. de afsluiting van de uitwateringsduiker in de uitmonding van de Polbeek in het Twentekanaal: 13. de waterkerende duiker in de kade langs de Beugelwaard bij de schietbaan op de Mars Bijlage U. 15 14. de afsluitbare stuw bij het fort de Pol in de uitmonding van de Polbeek op de IJssel 15. de stuw in de spoorsloot bij de Deventerweg 16. de afsluitbare duiker in de dam achter de Buitensociëteit bij de Walraadshof 17. de stuw in de Berkel bij de Nieuwstad 18. de stuw in het benedenpand van de Berkel achter de Hogere Burgerschool (Kattenhavesluis) 19. de twee afsluitbare duikers tot spuiing van de Binnengracht 20. de afsluitbare duiker in de Berkelwandeling tot spuiing van de Slingerbosgracht 21. de afsluitbare duiker tussen de Berkel en de gracht langs de Coehoornsingel achter de tuin, in huur bij Prost 22. de drie afsluitbare duikers voor de grachten achter de blekerij bij de Warnsveldseweg 23. de vier afsluitbare duikers tot spuiing van de gracht om de begraafplaats 24. de twee afsluitbare duikers tot spuiing van de gracht in de Linie van Hooff 25. de twee uitwateringssluizen in de Onderlaatse Laak 26. de uitwateringssluis in de Vierakkerlaak 27. de afsluitbare duiker in de Helbergse beek onder de weg over het Helbergen 28. de afsluitbare duiker in de zomerdijk van de Emmerikseweg in gemeenschap met Henny c.s. 29. 17 afsluiters van riolen; in de Jacob Damsingel, in de Graaf Ottosingel, bij de Spittaalstraat, de Polsbroek, de Groensteeg en de Laarstraat, in de riolering van het terrein Wensink, (2 stuks), 2 stuks naar de Spoorsloot achter de Deventerweg, in de zinker door de Buitengracht bij de Deventerbrug, op het Hagepoortplein, in de Emmerikseweg, in de Zaagmolen- weg, in de Buitensingel nabij de onderlaatse Laak, in de Willem de Zwijgerlaan bij de Koppelbrug, achter de Warns veldseweg bij Lenderink en bij de Vliegendijk, alle dienende tot afsluiting en kering van hoog buitenwater. Rivieren, kanalen, vaarten, grachten, havens en andere werken. De IJsselstanden werden zoveel mogelijk dagelijks opgenomen aan de Rijkspeilschaal aan de IJsselkade. De hoogste stand werd waargenomen op 18 Februari 1945 en bedroeg 7.61 m f N.A.P. de laagste stand was 2.54 m -f N.A.P. op 31 Januari 1945.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1945 | | pagina 136