Bijlage U. 10 14. het voormalige kledingmagazijn aan het Oudewand een kamer is verhuurd als kantoortje aan de fa. W. de Jonge voor f 1.— per week, een gedeelte van de voormalige smederij voor f 2.50 per week, eveneens aan de fa. W. de Jonge, en een gedeelte van de smederij voor f 1.per week aan L. Lammers 15. de kelder onder het kledingmagazijn aan het Oude Wand, tot wederopzegging verhuurd aan de fa. W. de Jonge, huurprijs f 100.— per jaar; 16. het perceel Graaf Ottosingel 129, als opslagplaats voor ge meentewerken in gebruik 17. het gebouwtje aan het Hagepoortplein, van jaar tot jaar verhuurd aan H. J. Freriks, huurprijs f 300.per jaar; 18. de abri aan de Deventerweg, tot wederopzegging in gebruik bij de Geld. Tramw. Mij.; 19. de woning Reinmakershoek no. 7, verhuurd voor f 18.75 per maand 20. de woning Reinmakershoek no. 9, voor vrij wonen in gebruik gegeven aan de toezichthouder op het Spanjaardsveld 21. de voormalige ziekenstal Reinmakershoek no. 11, waarvan de daarbij behorende woning met zolder boven het stalge- bouw aan het Comité „Het Brokken huis" tot wederop zegging »s verhuurd voor f 200.— per jaar; het overige gedeelte is in gebruik bij Gemeentewerken 22. de gymnastiekzaal Nieuwstad tot wederopzegging verhuurd aan het bestuur van het Ch r. Lyceum voor f 570.per jaar; 23. het schoolgebouw aan de van Tilstraat, verhuurd aan de fa. L. L. Dullaert voor f 1500.— per jaar; 24. de twee woningen Lievenheersteeg no's 45 en 47, verhuurd voor f2.— per week 25. de tennisbanen op een terrein bij de Leeuweriklaan 26. de kiosk aan de Rozengracht, verhuurd als directiegebouw ten behoeve van de A.A.C. voor f 7.per maand 27. de zes noodwoningen aan de Molenweg, in beheer gegeven aan de Bouwvereniging „de Goede Woning". Bad- en Zweminrichtingen. In 1944 is op last van de bezetter het IJsselbad afgebroken, terwijl gedurende de winter 1944—1945 het Graaf Ottobad is gesloopt, zodat in 1945 geen badinrichting beschikbaar was. Bijlage U. 11 Eigendommen en inrichtingen bestemd voor de publieke dienst. Daartoe behoren 1. het Gemeentehuis; 2. het gebouw naast het gemeentehuis, waarin gevestigd de afdeling Financiën der gemeente-secretarie en het kantoor Gem. Landerijen 3. het gebouw Kerkhof 5, waarin gevestigd de dienst voor Sociale Zaken 4. het gebouw Kerkhof 7, tijdelijk in gebruik ten behoeve van enkele openbare diensten 5. de boterhal met bijbehorend waaggebouw en botermijn 6. het kantoorgebouw Lange Hofstraat no. 3, waarin gevestigd kantoor Gemeentewerken en het onderzoeklokaal voor de schoolarts 7. de veemarkt aan de Havenstraat (verkocht aan N.V. H. J. Reesink Co., doch nog in gebruik bij de gemeente) 8. de Waag onder de Wijnhuistoren 9. het Wijnhuis, waarin het museum is gevestigd (in April uit gebrand) 10. het bureau van Politie aan de Groenmarkt (in April verwoest); 11. het Politieposthuis aan de Deventerweg (in April verwoest); 12. het Politieposthuis in de Hoven (in April verwoest); 13. de hoofdpost van de Brandweer aan de Paardewal, met bo venwoning, kantoor en smederij en de volgende bergplaatsen voor brandblusmiddelen n.l. a. één aan de Raadhuissteeg b. één aan de Warnsveldseweg c. één aan de Deventerstraat (in April verwoest) d. één aan de Marsweg bij de gasfabriek (in April onbruik baar geworden) e. één aan de Kolenstraat Politiebureau (in April verwoest); f. één aan de Deventerweg (politiepost) (in April verwoest); g. één aan de Zerboldstraat h. één in de Hoven (in April verwoest) 14. de stadstimmerwinkel en het magazijn op het Kerkhof; 15. de houtloods op de Houtwal; 16. de warme- en koude kassen en bergplaats in de gemeentelijke kwekerij aan de Polsbroek 17. de loods tot berging van cokes op het terrein van de Gasfabriek; 18. het gebouwtje met installatie voor de bemaling van de Bin nengracht, geplaatst in de tuin bij het gymnasium 19. de bergplaats aan de Vliegendijk

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1945 | | pagina 134