5 Bijlage Q. 14 Bouw- en woningtoezicht. Bijlage Q. 15 Hinderwet. Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge- geven gevolg. L. B. Beunk. P. Bredeveld. G. v. Broek huizen. J. H. Demming. G. ten Elze en A. L. Grotenhuis. Geld. Ov. Coöp. Zui vel verkoop- vereeniging. D. J. P. Harbach. Hardonk's Auto bedrijf N.V. Jhr. Mr. C. C. de Jonge. Bouw garage Kanonsdijk. Verbouwing perceel Hemonystraat 19. Bouw houten kolenschuur a. d. Spoordijkstraat. Verbouwing perceel Beu kerstraat 5. Bouw dubbel woonhuis a.d. Deventerweg. Bouw inrichting voor koelruimte, kantoren, enz. a. d. Dreef. Verbouwing perceel Schupstoel 16. Verbouwing perceel Stationsweg 1. Bouw woning met garage a. d. Viscbpoorthaven. Wanden, plafond en vloe ren te maken van on brandbaar materiaalde ramen te bezetten met draadglas, aanbrengen luchtroosters. In de vergun ning opgeno men. De vergun ning verleend. Geen bezwaar. In principe tegen houten getimmerten. Geen bezwaar. Alsvoren. De deuren der garage, toegang gevende tot de fabrieksruimte en de ma chinekamer, brandvrij be- kleeden en zelfsluitend maken aanbrengen lucht roosters. Geen bezwaar. I De deur, toegang gevende j van showroom naar bo venhuis, zelfsluitend te maken en brandvrij te be- kleeden aanbrengen luchtroosters. De deur, toegang gevende van de bijkeuken n. d. garage, zelfsluitend te ma ken en brandvrij te be- kleeden aanbrengen luchtroosters. Alsvoren. In de vergun ning opgeno men. In de vergun- ning opgeno men. Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge geven gevolg. G. J. Kobus. Verbouwing perceel Nieuwstad 85. Geen bezwaar. G. J. v. Laar Sr. Bouw woon- en winkelhuis op perceel Kanonsdijk 60. Alsvoren. fa. S. Levison. Bouw pakhuis met kan toor op de perceelen Ha venstraat 15 en 16. Alsvoren. Rijksgebouwen dienst te Arnhem. Bouw houtloods op per ceel Lunettestr. 3. (Jeugd gevangenis). In principe tegen houten getimmerten. De vergun ning verleend. A. B. Slotboom te Warnsveld. Bouw van een houten kantoortje a.d. Marsch- weg. In principe tegen houten getimmerten. Aan een eventueel te verleenen vergunning de voorwaar den te verbinden, dat de verlichting electrisch moet zijn, terwijl de verwarming uitsluitend geschieden mag door middel van gas, warm water of lage drukstoom. Niet in de ver gunning op genomen. Wel de voor waarde, dat het gebouwtje binnen 2 jaren afgebroken moet zijn. fa. Wöhrmann en Zn. Bouw en verbouw boek binderij Kuiperstr.Wa terstraatBakkerstraat. Geen bezwaar. American Petro leum Company N.V. Den Haag. Oprichting benzinepomp- installatie voor het ge bouw Hemonystraat 19. De voorwaarden, vermeld in het in 1935 uitgegeven rapport der Benzinecom missie 1927. In de vergun ning opgeno men. Dezelfde. Alsvoren voor perceel Kanonsdijk 46. Alsvoren. Alsvoren. W. F. Baren- brug. Plaatsing electromotor bakkerij Spittaalstraat 15. Geen bezwaar. Bataafsche Im port Mij. Den Haag. Oprichting benzinepomp installatie in de garage van Th. J. van den Ber- De voorwaarden, vermeld in het in 1935 uitgegeven rapport der Benzinecom-

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1937 | | pagina 193