i2 na Bijlage D. 18 Omtrent hun verdere bestemming is het volgende bekend 1 slaagde voor het toelatingsexamen aan de Academie voor Beeldende Kunsten te Amsterdam en studeert daar. 1 studeert aan de Handelshoogeschool te Rotterdam. 1 is in militairen dienst. 3 hebben een betrekking gevonden op een kantoor. 1 zoekt een betrekking. 1 heeft nog geen beslissing genomen. Programma en In den cursus 1934-1935 werden eenige Onderwijs. wijzigingen aangebracht in het programma dezer afdeeling, te weten het Boekhouden werd in klasse 4 terug gebracht van 4 op 3 uren de Natuurkunde werd teruggebracht tot 2 uren in de 4e klasse de lessen in Stenographic werden in de 5e klasse facultatief (en gevolgd door 12 van de 13 leerlingen); de lessen in Machineschrijven in dezelfde klassen werden verplicht. Hetgeen in de rubriek H.B.S. met 5-jarigen cursus gezegd is omtrent de ouderavonden en de invoering van de vereenvoudigde spelling, geldt ook voor de H.H.S. Voor deze afdeeling werd bovendien de ministrieele goedkeuring van het programma afhankelijk gesteld van de invoering. Bijlage D. 19 De lessen in Fransch worden in den cursus 19341935 gegeven door Dr. C. L. de Liefde in de 4e klasse en door den leeraar A. M. Bruggemeijer in de 5e klasse. Voor de Lich. Oefening zijn de meisjes der beide klassen gecombineerd met die der H.B.S. Voor de jongens zijn beide klassen gecombineerd. Hetzelfde geldt voor de vrou welijke handwerken voor de meisjes. Gebouw, Hiervoor kan worden verwezen naar het- Meubileering, geen werd medegedeeld in dezelfde rubrieken Bibliotheek en van de H.B.S. met 5-jarigen cursus. Leermiddelen.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1934 | | pagina 66