48 6. de afsluitbare duiker bij de uitmonding in den Ouden IJssel van de afwateringssloot der Kijfsdijken 7. de schotbalken in den Emperduiker 8. de stuw in de uitwateringssloot langs de spoorbaan op den Marsch 9. de afsluitbare duiker in de bovengenoemde uit wateringssloot 10. de afsluitbare uitwateringsduiker in de uitmonding van de Oude Polbeek in den IJssel 11. de waterkeerende duiker in de kade langs de Beugelwaard bij de schietbaan op den Marsch 12. de stuw in de spoorsloot bij den Deventerweg 13. de afsluitbare duiker in den dam achter de Buiten- Sociëteit bij den Walraadshof 14. de stuw in de Berkel bij de Nieuwstad 15. de stuw in het benedenpand van de Berkel achter de hoogere burgerschool 16. de twee afsluitbare duikers tot spuiïng van de Binnengracht 17. de afsluitbare duiker in de Berkelwandeling tot spuiïng van de Slingerboschgracht 18. de afsluitbare duiker tusschen de Berkel en de gracht langs den Coehoornsingel achter den tuin in huur bij Prost 19. de vier afsluitbare duikers voor spuiïng van de gracht om de begraafplaats 20. de drie afsluitbare duikers voor de grachten achter de bleekerij bij den Warnsveldschen weg 21. de twee afsluitbare duikers tot spuiïng van de gracht in de Linie van Hooff 22. de twee uitwateringssluizen in de Onderlaatsche laak 23. de uitwateringssluis in de Vierakkerlaak 49 24. de afsluitbare duiker in de Helbergsche beek onder den weg over het Helbergen 25. de afsluitbare duiker in den zomerdijk van den Emmerikschen weg in gemeenschap met Henny c.s.; 26. de 14 afsluiters der riolen in den Jacob Damsingel, bij de Spittaalstraat, de Polsbroek en de Groen- steeg, in den Graaf-Ottosingel, in de rioleering van het terrein Wensinck (2 stuks), 2 stuks naar de Spoorsloot achter den Deventerweg, in den zinker door de Buitengracht bij de Deventerbrug, op het Hagepoortplein, in den Emmerikschen weg, den Zaagmolenweg en den Buitensingel en bij den Vliegendijk, alle dienende tot afsluiting en keering van hoog buitenwater. Een der afsluitbare duikers voor spuiïng van de gracht om de begraafplaats, liggende in de Berkel wandeling, is vernieuwd. Overigens werden met de daarvoor beschikbare gelden de genoemde kunstwerken zoo goed mogelijk onderhouden. Rivieren, Kanalen, Vaarten, Grachten, Havens en andere werken. De IJsselstanden werden dagelijks opgenomen aan de Rijkspeilschaal aan de IJsselkade en zijn op den vol genden staat vermeld. Deze standen waren gedurende het geheele jaar bizonder laag. Slechts gedurende 14 dagen bereikte het water een peil boven den middel baren rivierstand (1921 1930) van 4.34 M. -j N.A.P. De hoogste stand werd waargenomen op 24 Januari 1934 en bedroeg 4.92 M. N.A.P.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1934 | | pagina 26