Bijlage S. 16 Bijlage S. 17 Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge geven gevolg. H. J. C. Horstink. J. Hummelman. N.V. Koelhuis „de Landbouw". G. J. Koordeman Warnsveld. Bouwen schuur voor op slag van buizen en sani taire artikelen op perceel Weg n. Laren 35. Verzoek om vrijstelling v. d. verplichting tot het aanbrengen van klimlui- ken in de aan het Hoorn werk in aanbouw zijnde huizen. Bouwen eener woning met garage a. d. Van der Ca- pellenlaan. Verbouwen v. h. hout pakhuis op het Hage- poortplein tot eene auto garage met 3 bovenwo ningen. In principe tegen het bou wen van houten getim merten. In geen geval de houten schuur te gebrui ken als werkplaats, tenzij de wanden van steen worden gemaakt. De gevraagde vrijstelling niet verleenen, omdat art. 45 der bouwverordening het hebben van een klim- luik met bijbehoorende ladder voorschrijft. Garage Wanden, vloer en zoldering te maken van onbrandbaar materiaal, de ramen van draadglas aanbrengen 4 luchtroos ters. Vloer en wanden der ga rage, zoomede de trap portalen voor de boven woningen te vervaardigen van onbrandbaar materi aal den onderkant der trappen v. d. bovenwo ningen of de deurtjes, toe gang gevende aan de ga rage naar de kasten onder de trappen, zoomede de zoldering en de deuren der garage brandvrij be- kleeden, aanbrengen 4 luchtroosters. De voor waarde in de vergunning opgenomen. Conform ad vies besloten. In de vergun ning opgeno men. Geen vergun ning verleend. Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge geven gevolg. Luthersche Ge meente, Diaco nie bestuur. Verbouwen van de perc. Geweld, hoek 4 en 6 tot autogarage. Alle wanden der garage, de deuren van den door- rit, de herstelplaats en de spoelplaats te maken van onbrandbaar materiaal en zoo noodig van draad glas voorzien, terwijl de lichtkap worde bedekt met draadglas op ijzeren roeden, enz. -Aanbrengen van 4 luchtroosters. In de vergun ning opge nomen. N. Nagel. Bouwen eener woning met houten schuurtje a. d. Weg n. Voorst. In principe tegen het bou wen van houten getim merten. V ergunuing verleend. Olderlieden en Gildemeesteren der St. Antony Gr. Broedersch. Bouwen eener garage a. d. Berkelsingel. Alle lichtopeningen met draadglas te bezetten en de schuifdeur van binnen brandvrij bekleeden. Aanbrengen 4 luchtroos ters. In de vergun ning opge nomen. R. K. Parochiaal Kerkbestuur. .Verbouwen pastorie en bouwen garage. Garage De binnenzijden der deuren zoomede het dak brandvrij bekleeden en de ramen met draad glas bezetten. Aanbren gen 4 luchtroosters. Alsvoren. Spruyt en Co's Drukkerijen. Bouwen van een kantoor- en fabrieksgebouw op de perc. Waterstr. 27 en 29. Geen bezwaar. Gebrs. Struijck en Co. Uitbreiden der fabriek en wijzigen v. d. kan toren Hoornwerk 23. Geen bezwaar.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1934 | | pagina 222