(4 I® Bijlage S. 14 Burgemeester en Wethouders stelden in handen van den Brandraad om advies de volgende verzoekschriften ingevolge bouwverordening, hinderwet, politie-ver- ordening en bioscoopwet. Bijlage S. 15 Bouw- en Woningtoezicht. Gebouwen, enz. Bevindingen met zoo noodig daaraan gegeven gevolgen. Buitensocieteit. De bovennooduitgang zoomede de bui ten-noodverlichting lieten veel te wenschen over. Hierin werd verandering gebracht. Oude- en Nieuwe Gasthuis. De brandleidingen bleken in orde te zijn. Bornhof. Alsvoren. Roomsch Kath. Ziekenhuis. Alsvoren. Gemeente-ziekenhuis. Alsvoren. Perceel Havenstraat 12. Op verzoek geïnspecteerd. Benzine, noch andere vluchtige oliën of vloeistoffen aangetroffen van eenige brandgevaarlijkheden evenmin iets ge bleken. Perceel Kreijnckstraat 3. De rookgeleiding bleek zeer slecht te zijn. Aangedrongen werd die behoorlijk te herstellen. Hieraan werd voldaan. Perceel Rijkenhage 35a. Alsvoren. Hooibroei. Bezocht werden 143 hooiopslagplaatsen. Direct brandgevaar werd niet gecon stateerd. Te dicht opgestapeld hooi bij schoor- steenen en rookkanalen werd op last verwijderd. Tegen 2 overtreders van art. 171 der politie-verordening werd na herhaalde waarschuwingen proces-verbaal opge maakt. Naam v. d. verzoeker. Omschrijving. Advies van den Brandraad. Het aan het advies ge geven gevolg. D. Bessem. Bouwen bovenwoning op perceel Oudewand 26, waaronder garage. Den opgang van het bo venhuis brandvrij geschei den houden van de ga rage en eveneens de on derkant van de trap, in dien deze in het gezicht komt en de onderkant van den vloer van het boven huis brandvrij bekleeden. De buitendeur te voorzien van 2 luchtroosters elk groot 0.20X0.40 M. In de vergun ning opgeno men. G. J. Boesveld. Bouwen dubbele woning met garage enz. a. d. Kruisstraat. De deur tusschen garage en stal zelfsluitend en van onbrandbaar materiaal te maken de ramen der ga rage te bezetten met draadglas de buitendeu ren a. d. binnenzijde te bekleeden met onbrand baar materiaal en alle wanden, zoomede de vloer en het plafond te maken van dat materiaalin de wanden aanbrengen 4 luchtroosters. Alsvoren. Fa H. D. Burgers. Verbouwen en uitbreiden van het fabrieksgebouw Coenensparkstr. 13. Geen bezwaar. Comité tot werk stelling van jeug dige werkloozen. Plaatsen speellokaal, wa terclosets en hekwerk op terrein a. d. Leeuwerikl. Geen bezwaar. B. Damen. Bouwen woonhuis a. d. 1 Js- baanstraat. Geen bezwaar. J. v. d. Horst. Bouwen loods, bestemd voor loodgieterswerk op perceel a.d. Weg n. Voorst Geen bezwaar.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1934 | | pagina 221