Bijlage L. 44 artikelen 33, 34, 39 en 40 van het werkliedenreglement, werd door de gasfabriek aan het bedrijf in rekening gebracht f 630.70. Verzekeringen. Het bedrag, waarvoor de gebouwen met de daarin geplaatste toestellen, machines, de inventaris enz. ver zekerd zijn bedroeg f 165300. Het geheel werd door tusschenkomst van de firma Bekouw Mijnssen te Amsterdam op beurspolis verzekerd tot 31 December 1935. Toestand der inrichting. Hieraan had het gewone onderhoud plaats. Van de woningen werden de overstekende gedeelten van het dak grootendeels vernieuwd en het geheele buitenwerk geverfd, evenzoo van de machinekamer en het filtergebouw, terwijl de muren van het machine gebouw werden gesaust. Aangezien op enkele gedeelten van de eterniteplaten van de lambriseering de verf niet goed bleef, werd dit jaar nog niet tot afverven over gegaan. Het ijzerwerk van de ramen in het filtergebouw blijft voortdurend onderhoud eischen. Motoren en pompen. Hieraan had het gewone onderhoud plaats en ver- keeren deze in goeden staat. In totaal werd gedurende 3112 uur en 25 minuten naar de stad gepompt, terwijl de filterpompen gedurende 3807 uur en 20 minuten in bedrijf waren. Het grootste aantal uren, dat op één dag naar de Bijlage L. 45 stad gepompt werd bedroeg 11 uur en 50 minuten op 1 Juni, het kleinste op 18 Februari 5 uur. Groote storingen in de electriciteitslevering kwamen niet voor. Filters en bronnen. 32 maal werd een voorfilter schoongemaakt en 2 maal een nafilter, waarvoor werd gebruikt 7992 M3. water. Bij een opbrengst van 150 M3. per uur konden de bronnen nog steeds voldoende water leveren. In de toestand van de bronnen I en II kwam geen verandering. Terrein. Het onderhoud van het terrein bleef aanbesteed en werd dit goed onderhouden. Watertorens. Beide verkeeren in goeden staat. Het buitenverfwerk van den Drogennapstoren werd ook dit jaar nog niet vernieuwd. De waterstandsaanwijzer gaf geen reden tot klachten. Buizennet, brandkranen en afsluiters. Deze verkeeren in goeden staat. Lekken van betee- kenis kwamen niet voor. De buis langs de Oostveensche brug werd weg genomen en door den bodem van den afvoersloot gelegd. Nieuwe leidingen werden gelegd in den Gasthuiskamp 12 M. 4" in de Slindewaterstraat, de Van Löben Selsstraat en de Van Hasseltstraat 277.5 M. 4"

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1934 | | pagina 127