124 bruikt worden, van onderhoud, verlichting en verwarming en van het aanschaffen en onderhouden der toestellen enz. bedroegen f 2673.44. Zwemschool. Deze inrichting is verbonden aan het badhuis op den IJssel. De ontvangsten der zweminrichting op den IJssel bedroegen voor zwemlessen f 39. Huisvlijtschool. Ten behoeve dezer school werd een gemeentelijk subsidie verstrekt van f 300. De school werd bezocht door 35 betalende en 28 niet betalende leerlingen. Naai~ en bveischool. Het getal leerlingen, die elk 10 cent per week be taalden, bedroeg in den winter gemiddeld 80, in den zomer gemiddeld 40 des zomers loopt dit getal terug. F en behoeve dezer school werd een gemeentelijk subsidie verstrekt van f 500. Leerplicht. Hiervoor verwijzen wij naar het hierachter gevoegd verslag van de commissie tot wering van schoolverzuim (bijlage H.) Leeszaal en bibliotheek. Het verslag van de openbare leeszaal en bibliotheek is als bijlage P. hierachter opgenomen. 125 Archief. Voor het oud archief wordt verwezen naar het verslag van den archivaris onder bijlage T aan dit verslag toegevoegd. Omtrent het loopende archief zij het volgende vermeld De gemeente is sedert 1 Jan. 1920 aangesloten bij het Registratuurbureau der Vereeniging van Nederl. Gemeenten. In 1931 werden 1458 dossiers ter raadpleging aan de afdeelingen enz. afgegevenhet aantal ingekomen (geboekte) brieven bedroeg 5217, terwijl 2978 uitgaande brieven geboekt werden. Museum. Wij verwijzen hiervoor naar het hierachter onder bijlage K. opgenomen verslag over den toestand van het Museum in het Wijnhuis. W ijnhuisfonds. Voor het jaarverslag van het Wijnhuisfonds wordt verwezen naar de hierachter afgedrukte bijlage V. Vereeniging tot beheer van een muziekcorps. Het verslag dezer vereeniging is onder letter Q onder de bijlagen opgenomen. V olksconcerten In 1931 werden door de Arnhemsche orkestver- eeniging 4 concerten gegeven, n.l. op 8 Januari, 11 Maart, 19 November en 3 December. Het aantal be-

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1931 | | pagina 65