Bijlage B. 10 HOOFDSTUK V. Openbare en andere gebouwen en getimmerten, niet vallende onder de Woningwet, voer- en vaartuigen. Eenige groote herstellingen zijn dit jaar verricht aan het IJsselbad, deze betreffen in hoofdzaak de vonders en de vloeren der kamertjes. Bovendien werden de springtoren en de springplank geheel vernieuwd en daarbij verhoogd, zoodat zij wat de afmetingen betreft geheel voldoen aan de daarvoor gestelde eischen. Ook werden de springtoren en springplank van het Graaf Ottobad in denzelfden geest gewijzigd. Voor het aantal baden wordt verwezen naar bijlage IV. HOOFDSTUK VI. Scholen, Fabrieken en Werkplaatsen. a Scholen. Van Burgemeester en Wethouders ontving de Com missie het verzoek, hare meening te mogen vernemen over het gebouw van school F in de Hoven, naar aanleiding van aanmerkingen, daarover in den ge meenteraad bij de begrooting voor dit jaar gemaakt. De Commissie deelde in haar antwoord aan Burge meester en Wethouders mede, dat zij, na een door haar ingesteld uitvoerig onderzoek, met hen van meening was, dat dit gebouw aan redelijke eischen voldoet. Bijlage B. 11 Zij gaf daarbij enkele wijzigingen in overweging, waardoor naar hare meening, een wellicht gunstiger toestand verkregen zou gunnen worden. b. Fabrieken en Werkplaatsen. Van Burgemeester en Wethouders ontving de Com missie in dit jaar 30 kennisgevingen van bij hen ingekomen verzoekschriften, naar aanleiding van Artikel 1 der Hinderwet. Deze verzoekschriften betroffen 1. Het uitbreiden eener drukkerij, door bijplaatsing van een electro motor van 2 P.K., Hagepoortplein No 11. 2. Het wijzigen van eene voorwaarde, verbonden aan eene verleende vergunning, tot uitbreiding eener boekdrukkerij, Zaadmarkt 84a. 3. Het oprichten van eene inrichting voor machinale houtbewerking met diverse machines en electromotoren, op een perceel gelegen Coenensparkstraaten Marschweg. 4. Het wijzigen van eene voorwaarde, verbonden aan eene verleende vergunning tot bijplaatsing van electromotoren en verplaatsing der luchtkoeler installatie, Parkstraat No. 2. 5. Het oprichten van een benzine bewaarplaats met aftapinrichting, op een perceel gelegen aan de Rozengracht. 6. Het oprichten van een benzinebewaarplaats met aftapinrichting voor en in het perceel 'sGravenhof No. 12. 7. Het plaatsen van een electromotor van 4 P.K. tot aandrijving van een lier, in een perceel Rein- makershoek. 8. Het oprichten van eene inrichting voor machinale houtbewerking, met plaatsing van een electromotor van 3 P.K.en diverse machines, Emmeriksche weg No 56.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1927 | | pagina 73