Bijlage E. 4 School B, toestand goed; meerdere hulp bij het schoonhouden ware allicht gewenscht. School C, tusschen eenige lokalen zijn nog houten wanden met glas, hetwelk zeer hinderlijk is; deze dienen meer geluiddempend ge maakt te worden. School D, toestand goed. School Etoestand goed. School F, de lokalen zijn goed in orde School in de Hoven, toestand goed. School O, toestand goed School H, toestand goed. Chr. school voor M U L O., toestand goed. Chr. school voor L O., in twee lokalen kwamen nieuwe banken, in twee andere werden de banken geverfdoverigens toestand goed. R.KJongensschool, in 4 lokalen kwamen nieuwe banken; in twee lokalen werden de banken grondig gerepareerd. R.K. Meisjesschool, toestand goed. Schoolmeubelen en leermiddelen De toestand is goed. Bibliotheken. De scholen B, C, D, E, (F wordt opgericht) school in de Hoven, G, H, Chr. L.O. en M.U L.O. hebben alle een druk bezochte bibliotheek. Zij hebben samen ruim 2000 boeken. Door de kinderen worden zij zeer gewaardeerd. Schoolvergaderingen Deze werden gehouden aan school A 1, BI, C 2, Bijlage E. 5 Dl, E 2, School in de Hoven 3, G 1, H 2, Chr. School voor U.L.O. 1, Chr. School voor L.O. 1, R.K. Jongens en Meisjesschool geen vergaderingen. Ouderavonden. Deze werden gehouden aan school A 1, BI, C 2, H 2, Chr. School voor L.O. 1, terwijl aan de overige scholen geen ouderavonden werden gehouden. Personeel. School A, het hoofd, 2 onderwijzers, 3 onderwijze ressen, waarvan een boventallige leerkracht geen reserve- of vakonderwijzer(es). School B, het hoofd, 2 onderwijzers, 3 onderwijze ressen, 1 boventallige leerkracht. School C, het hoofd, 2 onderwijzers, 3 onderwijze ressen, 1 boventallig. School D, het hoofd, 3 onderwijzers, een onderwijzeres. 2 vakonderwijzers, 2 vakonderwijzeressen. Twee boventallige leerkrachten. School E, het hoofd, 3 onderwijzers, 3 onderwijze ressen, 1 vakonderwijzer, 1 boventallige leerkracht. School F, het hoofd en een onderwijzeres. Deze school werd per 15 Nov. geopend met twee klassen. School in de Hoven, het hoofd, 3 onderwijzers, 3 onderwijzeressen, 1 vakonderwijzeres, 1 boventallig. School O, het hoofd, 3 onderwijzers, 3 onderwijze ressen, 1 vakonderwijzer, 1 boventallig. School H, het hoofd, 2 onderwijzers, 4 onderwijze-

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1927 | | pagina 108