144 Maatschappijen, genootschappen, enz. ter bevordering van den landbouw. De af deeling Zutphcn—Warnsveld van de Qeldersch Overijsselsche Maatschappij van Landbouw. De afdeeling is opgericht den 25en April 1904. Secretaris de lieer H. D. Zelders te Zutphen. De Vereeniging van melkveehouders. Secretaris de lieer Joh. Terwei. De Pluiniveevereeniging. Secretaris de heer mr. B. J. Niöthorn. Pluimvee- en Konijnenfokkers vereeniging P.E.K.Z.O:' Secretaris de heer D. O. Scharrenberg. Bijenvereeniging ZutphenWarnsveld. Secretaris de heer S. Oonk. De afdeeling Zutphen van de Nederlandsche Heidemaatschappij. Secretaris de heer O. J. Kobus. De afdeeling ZutphenBrammen en Omstreken van de Nederlandsche Maatschappij voor Tuinbouw en Plantkunde. Secretaris de heer A. F. Tjassens Keizer te Eefde. Bovenstaande vereenigingen bemoeien zich niet met coöperatie. 145 Dc Landbouwersvcreeniging „Zutphensche Boerenbond te Zutphen. Secretaris de heer A. Schol ten. Afdeeling Zutphen van den Bond van Landpachfcrs. Secretaris de heer O. Riet horst. De Coöperatieve Fruit-, Groenten- en Bloemenveiling voor Zutphen en Omstreken. Directeur G. v. Kampen. De Coöperatieve Boerenleenbank. Kassier de heer J. C. Wijers te Zutphen. De land en tuinboinvvereeniging „De Hoven." Secretaris de heer M. Riet horst. Deze vereenigingen bemoeien zich met coöperatieven aan- en verkoop van benoodigdheden. Het Onderlinge Landbouwers Paardenfonds. Secretaris de heer Chr. Pasman. De Landbouwersvereeniging Veefonds. Secretaris de heer M. J. Scholten Jr. Zutphensche Landbouwers Vee fonds „Onderlinge Hulp Secretaris de lieer E. Bannink Jr. Deze vereenigingen beoogen onderlinge verzekering van vee.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1926 | | pagina 74