78 zijn deze werken niet gegund, doch in eigen beheer aanmerkelijk goedkooper uitgevoerd. Verder werden in totaal over verschillende scholen diverse verfwerken uitgevoerd, bestaande uit het verven van banken, tafels, kasten enz. Genoemde werken zijn openbaar aanbe steed, doch wegens de hooge inschrijvingen eveneens niet gegund en in eigen beheer uitgevoerd. Bij raadsbesluit van 6 October 1919 werd besloten tot den bouw van een nieuwe school A/B/C op een terrein aan de Leeuweriklaan, waarvoor een crediet van f 355,000,— werd tóegestaan. Met de voorberei dende werkzaamheden, bestaande uit het maken der teekeningen, is begonnen. Het medegebruik der verschillende inrichtingen werd als volgt toegestaan Oymnastiekschool. Bij besluit van Burgemeester en Wethouders d.d. 19 Augustus 1919 werd aan de gymnastiekvereeniging „De Batavier" vergunning verleend tot het medegebruik der school op Donderdagavonden van 8—10 uren, waarvan tot 1 November gebruik werd gemaakt Bij besluit van Burgemeester en Wethouders d.d. 19 Augustus 1919 werd aan W. v/'d. Woude te Zutphen vergunning verleend tot het gratis medege bruik der school op Maandag, Dinsdag en Vrijdag avonden van 5—7 uur en op Donderdagavonden van 6—8 uur; Aan de gymnastiekvereeniging „Olympia" werd bij besluit van Burgemeester en Wethouders d.d. 23 Sep- 79 tember 1919 vergunning verleend tot het medegebruik der school op Donderdagavonden van 71/1J10 uur en op Zaterdagavonden van 8—10 uur. Bij besluit van Burgemeester en Wethouders d.d. 7 October 1919 werd aan de gymnastiek- en worstel- vereeniging „Sandow" vergunning verleend tot het medegebruik der school op Maandag-en Vrijdagavonden van 8—10 uur. Verder werd aan de Vereeniging „Reesink's Personeel" bij besluit van Burgemeester en Wethouders van 6 December 1919 vergunning verleend tot medegebruik der school op Woensdagavonden van 8—10 uur. Bewaarschool Hoven. Bij besluit van Burgemeester en Wethouders d.d. 18 November 1919 werd aan het Bestuur der Evange lische bijbellezing vergunning verleend tot het mede gebruik van één lokaal op Dinsdagavonden van 7l/28l/o uur- School BjC. Bij besluit van Burgemeester en Wethouders van 22 October 1919 werd aan het bestuur van de Afdee- ling Zutphen e. o. van de Ned. Maatschappij voor Tuinbouw en Plantkunde medegebruik van 1 lokaal gedurende 3 avonden per week toegestaan, telkens voor 3 uren. School D. Bij besluit van Burgemeester en Wethouders van 19 Augustus 1919 werd aan het bestuur der Evangelische

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1919 | | pagina 41