42 penning, die in zeer bijzondere gevallen vanwege de gemeente zou kunnen worden verleend aan personen, die zicli tegenover de gemeente belangeloos in buitengewone mate verdienstelijk hebben gemaakt. 6 October. Besluita. tot opheffing van de n. v. vaste raadscornmissiën 1. die tot het nazien der begrootingen en rekeningen der instellingen van weldadigheid 2. die tot het nazien der gemeenterekening met bijbehoorende rekeningen 3. die voor de gymnastiekschool b. tot instelling van een commissie van bijstand voor de financiën c. tot vaststelling van een verordening tot regeling van den werkkring der commissiën van bijstand. 6 Besluit om tot den bouw der nieuwe school A/B/C over te gaan. 6 Besluit om tot uitbreiding van het laag- spanningskabelnet van het gemeentelijk elec- triciteitsbedrijf over te gaan. 6 De Raad vereenigde zich met het voorstel van Burgemeester en Wethouders naar aan leiding van de beide rapporten der raads commissie tot onderzoek naar de ontwik- kelingsvoorwaarden der gemeente om het partiëel uitbreidingsplan stadsuitbreiding Deventerwegkwartier te doen tot stand komen los van het inpolderingsdenkbeeld. 24 Nov. Besluit tot regeling van de bezoldiging en 43 den werktijd van het gemeentepersoneel. 24 Nov. Besluit tot het aangaan van eene geldleening groot f 500.000.tegen eene rente van 51/2 en een koers van 95 aflosbaar in 40 jaren, tot dekking van buitengewone uitgaven. 24 Idem tot het aangaan van eene geldleening groot f 250000.tegen eene rente van 5l/a en eei1 koers van 97ll2 aflosbaar in 5 jaren, tot dekking van crisisuitgaven. 19 Dec. Besluit tot vervanging van het stenografisch raadsverslag door een kort verslag. 19 Naar aanleiding van een desbetreffend ver zoek van de N. V. Woningbouwvereniging „Deventerweg", wordt in beginsel besloten aan die vereeniging ten behoeve van den bouw van 44 middenstandswoningen een terrein aan den Deventerweg, tegen een canon van 40 cent per M2., in erfpacht uit te geven en eene bijdrage ineens overeen komstig de bepalingen van het K. B. van 0 November 1919 no. 51 toe te kennen. 19 Besluit om aan het Oude en Nieuwe Gasthuis ten behoeve van de exploitatie van het ziekenhuis over het jaar 1919 een subsidie te verleenen van f 15442.165. Archief. Verwezen wordt naar het verslag van den archivaris, onder bijlage T aan dit verslag toegevoegd.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1919 | | pagina 23