Bijlage E. 24 Van de scholen A en B/C werden 13 jongens en 5 meigjes tot de H. B. S. toegelaten. 2 jongens en 3 mesjes to het Gymnasium. 1 meisje ging naar de Kweekschool voor Bewaarschoolhouderessen te Leiden 4 jongens gingen naar de Handelsschool alhier en 2 meisjes naar de Hoogere Handelsschool te Deventer. meisje ging naar de Vakschool alhier. 1 naar de Huis- houdschool te Arasterdam en 1 „aar die (e Nijmegen en 1 naar de Rijksnormaalschool alhier. 26 leerlingen uit verschillende klassen vertrokken naar elders. Uit de hoogste klasse van school D vonden 4 een plaats op een kantoor of in een bedrijf. 1 werd toe- gelaten tot de R. N. S. t de Ambachtssehoo! en tot de Vakschool voor meisjes. Uit andere klassen vertrokken leerlingen naar diverse inrichtingen van onderwijs of naar een kantoor. Zes uit de hoogste klasse wilden die voor de 2e maal doorloopen. Van school E vertrokken op het einde van den cursus 25 leerlingen, waarvan aan 16 het diploma werd uitgereikt. 1 leerling ging naar de R. N. S enkele naar de ambachtsschool en weer andere naar een winkel, kantoor, baas of naaischool terwijl enkele thuis bleven om moeder te helpen of gingen dienen. van" SCh?°'.F Verlielen 28 de llo°gste klasse, waar van 23 met dijiloma. 18 leerlingen ontvingen het diploma op school H op school I. De bestemming va'n deze leerlingen was verschillend en ongeveer als van die het vorige jaar de scholen verlieten. Van de Chr. M. U. L. O. school slaagden twee Bijlage E. 25 leerlingen voor het M. U. L. O.-diploma één voor de 3e klasse Handelsschool één voor de le en één voor de 2e klasse Chr. N. S., terwijl twee leerlingen naar een kantoor gingen. Twee leerlingen van de R. K. meisjesschool slaagden voor de H. B. S. één voor de Handelsschool en twee voor een Kweekschool voor onderwijzeressen. 15 leer lingen verlieten deze school. Overzicht van het aantal leerlingen der verschillende scholen over de laatste 10 jaren:

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1919 | | pagina 163