Bijlage E. 2 lager onderwijs gegeven werd en die uit 9 klassen bestond. School E, aan de Polsbroek voor gewoon Lager Onderwijs met 7 klassen. Het schoolgeld is f 0.25 per maand. School F, in de Hoven is voor gewoon Lager Onder wijs met 7 klassen. Het schoolgeld bedraagt f 0.25 per maand. School G, aan den Tadamasingel is een school voor gewoon Lager Onderwijs met Fransch met 6 leerjaren. Het schoolgeld is f 2.— per 3 maanden. School H, aan den Louisesingel voor gewoon Lager Onderwijs met 8 jaarklassen. Het schoolgeld is voor één leerling f 0.40.— per maand. School I, aan de David Evekinkstraat voor gewoon Lager Onderwijs met 12 halfjaar!ijksche- en 1 jaarklasse. Het schoolgeld is f 0.25 per maand voor één kind. Vermindering van schoolgeld wordt alleen toegestaan voor kinderen uit één gezin, die gelijktijdig dezelfde school bezoeken en wel uitsluitend de scholen E, F,Htn I Van het eerste kind wordt het volle schoolgeld, van elk der volgende het halve schoolgeld geheven. Voor hen, die minvermogend zijn, wordt het school geld tot op de helft van het in de verordening vast gestelde bedrag verminderd. Aan hen, die onvermogend zijn, wordt voorzoover hunne kinderen de scholen D, E, F, G, H en be zoeken, vrijstelling van de betaling van schoolgeld verleend. Bijlage E. 3 Herhalingsscholen In school E is een herhalingsschool voor jongens, 4 avonden per week van 2l/2 uur. Het schoolgeld be draagt f 0.25 per maand. De vakken zijnLezen, Rekenen, Nederl. Taal en Kennis der Natuur. In school F alleen voor jongens op Maandag, Dins dag, Donderdag en Vrijdag des avonds van 5L/o—71/2 u. Het schoolgeld is als boven. De vakken zijn als van de vorige met Land- en Tuinbouwkunde aangevuld. In school H alleen voor meisjes op dezelfde dagen als de vorige van 5—7 uur. Het schoolgeld is even eens f 0.25 per maand. In bijzondere gevallen kunnen Burgemeester en Wethouders in overleg met den Districts-Schoolopziener van de regeling der schooltijden afwijken. De vakken zijn Lezen, Rekenen, Nederl. Taal, Nut tige Handwerken, Koken en Strijken. Voor het Bijzonder Onderwijs School voor Christelijk Onderwijs aan het Oude Wand voor meer uitgebreid Lager Onderwijs met 9 jaarklassen. Het schoolgeld is in klasse 13 f 5; 4—6 f 8; 79 f 9 per kwartaal. School voor Christelijk Onderwijs aan den Paardenwal voor gewoon Lager Onderwijs en vak. p. met 15 half- jaarlijksche klassen. Het schoolgeld is f 0.40 p. m. en voor meerdere kinderen uit het zelfde gezin f 0.20.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1919 | | pagina 152