16 vrouwelijke buitenleerlingen, benevens aan 3 mannelijke en 2 vrouwelijke leerlingen op geneeskundige verklaring. Het gymnastiekonderwijs aan de mannelijke leerlingen der le, 4e en 5e klasse wordt tusschen de gewone lessen gegeven de vrou welijke leerlingen worden voor dit onderwijs in twee afdeelingen verdeeld. Van de 32 leerlingen der 5e klasse namen er 31 deel aan het eindexamen. Van hen slaagden 9 vrouwelijke en 21 mannelijke leerlingen terwijl 1 mannelijke leerling werd afgewezen. De namen der geslaagde candidaten zijn (in alphabetische volgorde) J. W. Bartels, G. D. Bosman, P. A. van Buuren, B. van Eldik, Johanna E. Engelkamp, M. H. J. L. Fiévez, J- F. L. van Gils, F. D. de Greef, Alida F. de Haan, Gerarda H. A. van der Heiden, W. J. Hilwig, J. Hofstede, J E. Hupkes, Catharina J. de Kant, Hendrika J. Kerlen, J. B. Knol, Bijlage D. 17 E. M. Kunkels, J. Langenberg, D. H. Meijer, Jeannette H. Petit dit de la Roche, Johanna H. Rondeel, H. F. Siebenhar, H. A. Smits, E. Spier, Q. Staleman, M. W. Stenfert, J. A. Tacke, C. Tesink, Martha C. Torly, Hilda C. M. Wiersema. Hunne voorloopige bestemming is 3 vrouwelijke studeeren voor tandarts. 3 zijn geplaatst op een handels kantoor. 1 is leerling-kantoorbediende der P. en T. 1 gaat in 't huishouden en van 1 vrouwelijke is de bestemming nog niet bepaald. 3 mannelijke studeeren voor arts. 6 studeeren voor ingenieurte Delft. 3 studeeren aan de H. H. te Rot terdam. 4 zijn geplaatst op een handels kantoor. 1 studeert aan de L. H. te Wage- ningen.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1919 | | pagina 138