Bijlage K. 8 MUSEUM in het Wijnhuis te Zutphen. Gehouden Tentoonstellingen over het jaar 1916. Van 26 Februari tot en met 19 Maart tentoonstelling van Schilderijen door Maurice Sijs te Volendam. Van 16 April tot en met 4 Mei tentoonstelling van Schil derijen door de N. V. Kunsthandel Esher Surrey te Sche- veningen. Van 4 juni tot en met 18 juni tentoonstelling van Indische kunstvoorwerpen uit de verzameling van Mej. Ament te Apeldoorn. Van 21 September tot en met 12 October tentoonstelling van Schilderijen en pastelportretten door Mej. Marchant te Deventer. Van 14 December 1916 tot en met 3 Januari 1917 ten toonstelling van Lithographieën en Schilderijen door Annie Egter van Wissekerke, en Bertha van Hasselt te 's-Gravenhage. Bijlage L. Verslag van Burgemeester en Wet houders aan den Raad der Gemeente Zutphen, over den toestand en het be heer der Gasfabriek en Waterleiding, over het dienstjaar 1916. Onder verwijzing naar de hierna volgende verslagen van de Commissie van bijstand voor de gemeentelijke Gasfabriek en de gemeentelijke Waterleiding, aan welke verslagen Burgemeester en Wethouders zich refereeren wordt nog medegedeeld, dat in 1916 ten opzichte dier bedrijven het volgende in den Ge meenteraad is behandeld 10 April. Besluit tot uitbreiding van het buizennet der Gasfabriek in de Gemeente Warnsveld. 5 Juni. Besluit tot verhooging van den gasprijs en van den prijs van aan de Gemeente gele verde cokes. Definitieve vaststelling der rekeningen, dienst 1914. 7 Aug. Verhooging van den prijs van geklopte cokes, geleverd aan de Gemeente. 4 Sept. Besluit tot het wijzigen van artikel 11 der voorwaarden van levering van gas en water (Gem. blad No. 203) (Adres C. E. J. Röntgen).

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1916 | | pagina 195