18 Natuurkunde met2 accumulatoren batte rijen. 1 balans. Scheikunde met2 gashouders 1 stel thermometers. Plant- en Dierkunde met1 terrarium en 2 aquaria. Aus der Heimat, Jahr- gang 1916. E. Reitter, Fauna Ger- manien, Kafer V. Aardrijkskunde met: 1 Alpenkaart van Haak en Schuiling. 2 wandkaarten van Sydow-Habenicht Rus land, Skandinavië. 1 Plaatwerk: Het leven der dieren. 1 verzameling vezel stoffen. Nederlandsche taal meteenige platen-atlas sen ten gebruike bij hef onderwijs in de Nederlandsche letter kunde. Meetkunde meti groot model der drie projectievlakken ten ge bruike bij het onderwijs in de Beschr. Meet kunde. Bijlage D. 19 Bibliotheek. Aangeschaft werd I. BoudierBakker, Armoede. M. J. Brusse, Boefje. J. Cohen, Overijsselsche Sagen. H. Heijermans, Op hoop van Zegen. P. Langendijk, Het wederzijdsch Huwelijks bedrog. L. Mulder, De Kiesvereeniging van Stellendijk. Top Naeff, Voor de poort. Top Naeff, De stille getuige. C. Noordwal, Ursule Hagen. W. G. van Nouhuijs, Eerloos. A. van Oordt, Irmenlo. A. van Oordt, Warhold. A. van Schendel, Een zwerver verliefd. Stijn Streuvels, De vlaschaard. K. Zwart, Het vogelboek. G. Brandt, Leven van de Ruijter. T. Pluim, Middeleeuwsche heldensagen. H. A. Guerber, De mythen van Griekenland en Rome. Een derde supplement op den Catalogus werd gedrukt en aan de leerlingen uitgereikt De uitgifte der boeken had op de gewone wijze plaatsgedurende het schooljaar 1915 1916 werden in 14 zittingen aan 136 leer lingen 1318 boeken uitgereikt. UI. Burgeravondschool. Personeel. Het personeel bestond uit

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1916 | | pagina 155