7Xb %lb? Bijlage A. 19. Raadsbesluiten ingevolge art. 28, 1ste en lid, der Woning wet. Toepassing van art. 28, 3^® lid. In verband met den verkoop gemeentegrond aan den weg na; Laren aan E. F. J. van Bruggi en D. Bessem om daarop woninge te bouwen, werd in het belau van een meer stelselmatige beboi wing bij Raadsbesluit van 10 Api 1916, goedgekeurd bij besluit va] Ged. Staten van den 2 Mei 19 No. 75 een plan tot herziening ef^oningwet wijziging van het plan van breiding (blad No. 1) vastgesteld Geldelijke steun van Gemeentewege. 20. Rentedragende voorschotten aan personen, tot wie eene aan schrijving tot verbetering is gericht bedrag, aflossing en rente. 21. Voorschotten en bijdragen aan vereenigingen, vennootschap pen of stichtingen verleend over eenkomstig art. 30 der Woningwet. 22. Overdracht van gronden en gebouwen aan vereenigingen, ven nootschappen of stichtingen over eenkomstig art. 31 der Woningwet. 23. Aankoop van gronden en Kwam niet voor. Idem. Idem. Bijlage A. ebouwen overeenkomstig art. 31 er Woningwet. 24. Toepassing van art. 32, a, en c der Woningwet. Kwam niet voor. Overige verrichtingen tot verbetering der Volkshuisvesting. 25. Toepassing van art. 46 der Kwam niet voor. 26. Naleving van de voorschrif- en der Woningwet omtrent loodsen, ceeten, tenten en andere soortge- ijke inrichtingen. 27. Verrichtingen van het ge meentebestuur tot verbetering der volkshuisvesting, niet aangeduid sub 1—26. Idem. Idem. Een huiseigenaar werd naar aan leiding van een van de Gezond heidscommissie ontvangen rapport aangeschreven om zijne twee wo ningen aan den Weg naar Voorst, die door een gemeenschappelijke pomp van slecht drinkwater werden voorzien, te voorzien van goed drinkwater. Door het maken van een nieuwe pomp werd aan deze aanschrijving voldaan. Naar aanleiding van een ont vangen schrijven van de Gezond heidscommissie werd op daartoe gedane aanzegging een perceel in

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1916 | | pagina 115