206 In 1916 zijn de volgende vergunningen krachtens de Hinderwet verleend Aan het Bestuur der Coöp. Broodbakkerij het Volks belangtot vervanging van de bestaande beweeg kracht door drie electromotoren. de firma wed. O. J. Harmsentot vervanging van den gasmotor door drie electromotoren. de firma Brinkman en Niemeijer, tot oprichting eener inrichting voor het opwekken van electriciteit voor verlichting, gedreven door een gasmoter van 2ji P.K. en een hijschtoestel, gedreven door een electromotor van 10 P.K. den Directeur der N. V. Zutphensche constructie- en reparatie inrichtingtot uitbreiding zijner smederij en bankwerkerij door het plaatsen van een gasmotor. Chr. Damhaartot oprichting eener slachtplaats en rookerij. A. Oarvelink, tot oprichting eener slachtplaats. de N. V. Bakkerij „de Samenwerking"tot ver vanging van den gasmotor door een electromotor. W- JMeijer ink, tot uitbreiding zijner smederij. de firma Oast en Co., tot uitbreiding harer vleesch- warenfabriek door bijbouwing eener rookerij. de firma Gebr. Wesse Is, tot vervanging van den gasmotor door electromotoren. D. A. Noach, tot oprichting eener lompenberg plaats. 207 Aan de American Petroleum Company te Rotterdam, tot verplaatsing der bewaarplaats voor petroleum. F. van Nistelrooij, tot oprichting eener kuiperij. den Directeur der Zutphensche Melkinrichting, tot uitbreiding zijner fabriek door het plaatsen van een electromotor. de N. V. A. S. Noach en Co., tot oprichting eener bergplaats van lompen, huiden, oud ijzer, enz. W. Stapelvoort, tot oprichting eener bergplaats van lompen, beenderen enz. E. Cohen, tot oprichting eener lompenbergplaats. M. Berlijn, tot oprichting eener bergplaats van lompen, beenderen, huiden, enz. O. van Bcrkum, tot oprichting eener vleeschwaren- fabriek gedreven door electromotoren. de Wed. S. Cohen, geb. Lceraar, tot oprichting eener lompenbergplaats. S. A. Noach, tot oprichting eener lompenbergplaats. I. Cohen, M. Lipschits, D. A. van Bruggen, tot uitbreiding zijner vleesch- warenfabriek door het maken van een koelcel en het bijplaatsen van een electromotor. J. de Beus, tot uitbreiding zijner stoelenmakerij door het plaatsen van een electromotor. de firma Vetter en Co., tot vervanging van den gasmotor door een electromotor.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1916 | | pagina 105