Éijlage A. - 2 5. Toepassing van art. 8 der Woningwet. Kwam niet voor. Verbetering van Woningen; Overbevolking. 6. Toepassing van art. 12 der Woningwet. 7. Idem van art. 16 der Wo ningwet. 8. Aanschrijvingen tot verbete ring van woningen met opgave van het aantal aanschrijvingen en van het aantal gevallen, waarin de bewoning ingevolge de aanschrij ving werd gestaakt. 9. Aanschrijving ter zake van overbevolking, 10. Toepassing van art. 17, late lid, der Woningwet. Kwam niet voor. Bij besluit van Burgemeester en Wethouders d.d. 23 Maart 1914 werd de eigenaar van eene woning gelegen in de Laarstraat aange schreven tot het aanbrengen van eenige verbeteringen. Aan deze aanschrijving werd voldaan, zoo dat de bewoning niet behoefde te worden gestaakt. Kwam niet voor. Idem. Idem. Onbewoonbaarverklaring, ontruiming, sluiting en afbraak. 11. Onbewoonbaarverklaring in- Kwam niet voor. gevolge art. 18, Me jjd, der Wo- Bijlage A. 3 ningwet, met opgave van het aan tal onbewoonbaar verklaarde wo ningen. 12. Onbewoonbaarverklaring in gevolge art. 18, 2de lid, der Wo ningwet. 13. Toepassing van art. 18, 4de lid, a, b en c der Woningwet. 14. Ontruiming en sluiting van onbewoonbaar verklaarde wonin gen met opgave van het aantal gevallen. 15. Toepassing van art. 22 der Woningwet. 16. Idem van art. 25 der Wo ningwet. Onteigening, 17. Onteigening volgens art. 77 Kwam niet voor. der Onteigeningswet, onderschei den naar gelang art. 77, lste, 2de, 3de en 4de ]id is toegepast; met vermelding of de onteigening ge schiedde ten name der gemeente of van vereenigingen, vennoot schappen of stichtingen; krachtens raadsbesluit of krachtens Konink lijk besluit. Kwam niet voor. Idem. Idem. Idem. Idem.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1914 | | pagina 91