32 1. de kelder onder het Wijnhuis, verhuurd voor f 85,— per jaar aan de firma J. J. Mispelblom Beijer en Zoon tot 1 Mei 1916. 2. de woning aan het Oude Wand, No. 20, verhuurd voor f 300,— aan H. Woudstra. 3. het gebouw voor woning en koffiehuis en de beide stallen bij de Veemarkt, verhuurd tot 1 Mei 1916 voor f 1175,— per jaar aan O. J. Klaassen. 4. de woning, stallen en schuur op het erve „den Brink" verpacht tot 22 Februari 1921 aan G. te Winkel voor f 400,— per jaar. 5. de voormalige Latijnsche School, bestaande uit: a. den kelder, verhuurd voor f 84,per jaar aan de firma J. J. Mispelblom Beijer 8i Zoon. b. de landbouw-winterschool met conciërgewoning, kosteloos aan het Rijk afgestaan. c. het bureau en laboratorium van den Provincialen Zuivelconsulent, verhuurd aan de Provincie voor f 200,— per jaar. d. de openbare leeszaal en bibliotheek, kosteloos afgestaan aan de Commissie voor de openbare leeszaal, en; de Volksbibliotheek tot Nut van het Algemeen. 6. het gebouw op den hoek der Waterstraat en Ver lengde Kuiperstraat, met conciërgewoning, aan het Rijk verhuurd voor verschillende belastingkantoren voor f 2250,— per jaar. 7. het gebouw in den Geweldigershoek, des winters kosteloos in gebruik bij de Commissie voor de kindervoeding. 33 8. het gebouw aan het Kerkhof, beneden verhuurd aan het Rijk ten behoeve van den Raad van Beroep voor de Ongevallenwet, voor f 400,per jaar. 9. de kazerne „Burgerweeshuis" aan het Rijkenhage, thans onverhuurd. 10. de overdekte Iongeerplaats op de Veemarkt, in gebruik gegeven aan de Provinciale Regelings commissie voor de Paardenfokkerij in Gelderland, voor f 50,voor elke keuring. 11. het huis aan de Pelikaanstraat, thans tijdelijk ver huurd aan het Rijk voor f 3,— per dag. 12. de bergplaats aan het Hoogestraatje, verhuurd voor f 3,per maand. 13. de bad- en zweminrichting in den IJssel. 14. de bad- en zweminrichting in de gracht langs den Graaf Otto-singel. Het voormalig Burgerweeshuis, thans nog onver huurd, werd, ten einde ontruiming te verkrijgen van verschillende scholen die ten gevolge van de mobili satie in gebruik waren genomen, aan het Rijk in ge bruik gegeven tot tijdelijke huisvesting van militairen. De overdekte longeerplaats op de Veemarkt werd slechts eenmaal gebruikt voor het houden van een hengstenkeuring. Op verzoek van de Zutphensche Handelsvereeniging werd de manege voor het Ion- geeren van paarden ook voor particulieren beschikbaar gesteld. In het afgeloopen jaar kon de oude badinrichting niet meer zonder gevaar voor het publiek op stroom worden gebracht, waarom de nieuwe zweminrichting

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1914 | | pagina 19