- Bijlage L. 8 Gehouden tentoonstellingen over het jaar 1914. Van 16 December tot en met 4 Januari, tentoonstelling van schilderijen door Mejuffrouw M. Wandscheer te Ede. Van 22 Februari tot en met 10 Maart, tentoonstelling van prenten door Nic. van Berghem en Karei Dujardin. Van 24 Mei tot en met 28 Juni, tentoonstelling van repro ducties van de muurschilderingen in de St. Walburgkerk te Zutphen, uitgegeven door Gustaaf van Kalcken. (Eigen dom van het Museum.) Van 26 Juli tot en met 7 September, tentoonstelling van reproducties van schilderijen door Hans Thoina. 22 December, tentoonstelling van prenten uit den Rem- brandt-bijbel, het Nieuwe Testament. (Eigendom van het Museum.) Bijlage M. Verslag van Burgemeester en Wet houders aan den Raad der Gemeente Zutphen, over den toestand en het be heer der Gasfabriek en Waterleiding, over het dienstjaar 1914. Onder verwijzing naar de hierna volgende verslagen van de Commissie van bijstand voor de gemeentelijke Gasfabriek en de gemeentelijke Waterleiding, aan welke verslagen Burgemeester en Wethouders zich refereeren wordt nog medegedeeld, dat in 1914 ten opzichte dier bedrijven het volgende in den Ge meenteraad is behandeld: 2 Maart. Besluit tot het doen van af- en overschrijvin gen op de begrootingen, dienst 1913, van de Gasfabriek en van de Waterleiding. 2 Idem, dienst 1914 van dezelfde bedrijven. 6 April. Idem, dienst 1913. Besluit tot oninvorderbaarverklaring van pos ten betreffende den dienst 1913 van de Gas fabriek en Waterleiding. Besluit tot vaststelling der rekeningen dienst 1912 van idem. 4 Mei. Besluit tot verlaging van den gasprijs en tot wijziging der voorwaarden voor de levering van gas over muntgasmeters.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1914 | | pagina 175