20 Pennink als curator over het gymnasium en benoeming als zoodanig van Jhr. Mr. B. de Jonge. 6 April. Besluit tot het verleenen van eervol ontslag op verzoek aan Mr. Dr. H. W. lordens als gemeentesecretaris en ais ambtenaar van den burgerlijken stand. Besluit voor den tijd van drie jaren, ingaande 11 November 1014 te verleenen de inkom sten uit eene der Stads Doctorale Praebenden aan G. E. Vreeman, student in de medicijnen te Utrecht. Besluita te verkoopen aan de firma Gast en Co. te Zutphen voor f 213,60lj2 een stuk gemeentegrond, groot 54,77 M2., gelegen aan de Waterstraat, deel uitmakende van het kadastrale perceel gemeente Zutphen, sectie F No. 7459; b aan genoemde firma in vollen en vrijen eigendom af te staan een stuk gemeentegrond, groot 11,55 M2., gelegen aan de Waterstraat, deel uitmakende van het kadastrale perceel gemeente Zutphen, sectie F No. 7459 in ruil tegen een stuk grond, eveneens aan de Waterstraat gelegen en groot 11,55 M2., deel uitmakende van het kadastrale perceel gemeente Zutphen, sectie F No. 8723 door genoemde firma eveneens kosteloos in vollen en vrijen eigendom af gestaan. Besluit aan de N. V. „Electriciteitsfabriek IJsselcentrale" te Zwolle te verkoopen een 21 stuk grond ter oppervlakte van ongeveer 578 M2. voor f 2492,gelegen aan den Rijksstraatweg naar Deventer en deel uitma kende van het kadastrale perceel gemeente Zutphen, sectie B No. 1276. Bij dit besluit is ingetrokken het besluit d.d. 2 September 1913 No. 345, voorzoover daarbij werd goedgevonden aan de N. V. „Electriciteits fabriek IJsselcentrale" te verkoopen 650 M2. grond van het kadastrale perceel gemeente Zutphen, sectie B No. 1272, gelegen aan den Rijksstraatweg naar Deventer. 6 April. Besluit tot aanneming van het voorstel van het raadslid Jhr. Mr. D. O. Engelen om Burgemeester en Wethouders uit te noodigen van de bevoegdheid, neergelegd in art. 3 van het Werkliedenreglement, om tijdelijke en vaste werklieden aan te stellen, zoo min mogelijk gebruik te maken. 4 Mei. Besluit tot benoeming van den heer E. J. Volkersz tot Provisor van het Burger weeshuis. Besluit om over 1915 en volgende jaren geen subsidie te verleenen aan de Muziekschool. Besluit tot aankoop eener inschrijving, no minaal groot f 2700,op het 3 Groot boek der Nationale schuld ten behoeve van het fonds voor ongevallen. Besluit teneinde het vroeger bestaan van het Hagepoortje in herinnering te houden, aan het plein ontstaan door slooping van

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1914 | | pagina 13