Bijlage E. 2 School E aan de Polsbroek. Gewoon lager onderwijs. 6 klassen. Schoolgeld per maand f 0,75; meerdere kinderen uit één gezin de helft. School F in de Hoven. Gewoon lager onderwijs. 7 klassen. Schoolgeld per maand f 0,25; meerdere kinderen uit één gezin de helft; on- en minvermogenden kosteloos. School G aan de Waterstraat. Gewoon lager onderwijs. 6 klassen. Schoolgeld per maand f 0,25; meerdere kinderen uit één gezin de helft. School aan den Louise-singel. Gewoon lager onderwijs. 8 klassen. Schoolgeld per maand f 0,40; meerdere kinderen uit één gezin de helft. School I aan de David-Evekinkstraat. Gewoon lager onderwijs. 12 half-jaarlijksche klassen. Kosteloos. Herhalingsscholen 's Avonds van 57 uur, behalve 's Zaterdags. In School E voor jongens. Schoolgeld f 0,25 per In School F J maand. In School H voor meisjes. Schoolgeld per maand f 0,25; meerdere kinderen uit één gezin de helft; on- en minvermogenden kosteloos. Bijzonder onderwijs. School voor christelijk onderwijs aan het Oudewand. Lager en uitgebreid onderwijs. 9 klassen. Schoolgeld f 5—f 9 per kwartaal. Bijlage E. 3 School voor christelijk onderwijs aan den Paardenwal. Gewoon lager onderwijs. 9 negen-maandelijksche klassen. Schoolgeld per maand f 0,75, f 1,30, f 1,70, f 1,95, respectievelijk voor 1, 2, 3 of 4 leerlingen uit één gezin. Roomsch-katholieke School voor meisjes aan den Teng- nagelshoek. Gewoon lager en uitgebreid onderwijs. 8 klassen. Schoolgeld f 1,—, f 1,80, f 2,40 per maand, respec tievelijk voor 1, 2 of 3 kinderen uit één gezin; on- en minvermogenden kosteloos. Roomsch-katholieke School voor jongens aan den Teng- nagelshoek. Gewoon lager en uitgebreid onderwijs. 8 klassen. Schoolgeld per maand f 0,10f 0,60. Gebouwen en meubelen. Tengevolge der mobilisatie werden einde Juli de scholen A, B/C, D, E, G en I door militairen bezet, waardoor gebouwen en meubelen niet onbeschadigd bleven. Na ontruiming is echter van gemeentewege alles in uitstekenden toestand teruggebracht, al heeft de bezetting verhinderd dat enkele verbeteringen plaats vonden. Zoo blijft het aanbrengen van closetstelsel nog immer een wenschelijke verbetering; men zou dan voor dit onontbeerlijke gedeelte der schoolinrichting wat minder dikwijls den neus ophalen. Het zou ernstige overweging verdienen om den ingang van school E te verleggen naar den Boompjeswal. De Polsbroek is

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1914 | | pagina 139