Dorothea e. Toekamp Lammers, 12 maal toegelaten tegen betaling van half school geld. Van gemeentewege werden de leer middelen geheel of gedeeltelijk verstrekt aan 6 leerlingen der 1ste categorie en 1 leerling der 2de categorie. Vrijstelling van het onderwijs in gymnastiek werd verleend aan 13 mannelijke en 3 vrou welijke buitenleerlingen, en aan 9 mannelijke leerlingen op geneeskundige verklaring Het gymnastiek onderwijs aan de mannelijke leer lingen der 1ste, 4de en 5e klasse wordt tus- schen de gewone lessen gegeven; de vrou welijke leerlingen worden voor dit onderwijs in 2 afdeelingen verdeeld. Alle leerlingen der 5de klasse benevens 1 mannelijke leerling der 4de klasse namen deel aan het eindexamen, die allen slaagden. De namen der geslaagden (in alphabetische volgorde) zijn: L. R. BEIJNEN, W. Bijl, W. B. Boon, J. G. Brinkhorst, P. S. van 't Haaff, M. Heskes, Albertine w. van 't Hoff, Belina E. Jager, J. J. S. JUT, P. J. de Kant, G. A. J. Kok, Bijlage D. 13 B. H. Penning, Suze E. M. Poppes, C. R. Rijnenberg, F. H. Vermeulen, G. Vomberg, J. A. J. WESSELS, H. WlLBRENNINCK, R. Wilschut. De voorloopige bestemming der geslaag den is: 2 vrouwelijke studeeren voor staatsexamen Universiteit B. studeert voor onderwijzeres. apothekeres, mannelijke studeeren voor Ingenieur. studeert voor staatsexamen Uni versiteit B. studeert voor tandarts. arts. onderwijzer. zijn geplaatst op de K. M. A. te Breda. is geplaatst op het K. I. v. d. M. te Willemsoord. bezocht de Suikerschool te Amsterdam. studeert aan de Handels hooge- school te Rotterdam. is surnumerair bij den P. en T. dienst in O. Indië. is werkzaam op een steenfabriek.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1914 | | pagina 129