Bijlage D. Gebouw. J. A. Suringar, J. J. Stoel, I. H. Nort, 16 Dr. J. W. Lem, Kl. I 1 uur Vlakke Meet kunde. IV 2 uren Trigonometrie. V 1 uur IIb 3 uren Vlakke Meet kunde. 111^6uren Stel- en Meet kunde. IV 2 uren Stereometrie en Beschrijvende- Meetkunde. V 3 uren idem. V 1 uur Stelkunde. IIc 3 uren Vlakke Meet kunde. „IIIff6uren Stel- en Meet kunde. IV 1 uur Stelkunde. 5, I 5 uren Reken- en Stel kunde. „115 uren idem. Verdere wijzigingen in de verdeeling der lessen hadden niet plaats. De gewone herstellingen hadden geregeld plaats, gedurende de groote vacantie werden de bovenlokalen geverfd. De gelegenheid tot berging der kleeding- stukken, tot nog toe in de lokalen aanwezig, werd met den aanvang van den nieuwen cursus overgebracht naar de gangen. Be- A. O. Weijenberg, 17 zwaren werden hierbij niet ondervonden, hoewel de breedte van trappen en gangen, met het oog op het aantal leerlingen, dat tegenwoordig de school bezoekt, zeer zeker te gering is. De inrichting van het Natuurkunde lokaal Iaat te wenschen over, de plaatsing van lichtramen in den werkmuur is in strijd met art. 10 al. 2 van het Koninklijk besluit van 4 Mei 1883 (Staatsblad no. 41) terwijl elke gelegenheid voor vaste opstelling van in strumenten, bij het Natuurkunde onderwijs onmisbaar, geheel ontbreekt. In het Scheikunde lokaal zijn wijzigingen noodzakelijk. De inrichting van privaten en urinoirs is niet zooals zij in den tegenwoordigen tijd behoort te zijn. Een der klasse lokalen, thans bestemd voor klasse IVZ>, is alleen over de open plaats te bereiken; vooral bij vochtig of ruw weder is deze toestand èn voor leeraren èn voor leerlingen zeer onaangenaam, terwijl toezicht op deze klasse vrij wel onmogelijk is. Hoewel door de ligging van het lokaal afdoende verbetering zeer moeilijk is, zou het toch reeds een groote verbetering zijn indien op de open plaats een gesloten por taal werd gemaakt. Het onderwijs in de aan de voorzijde van

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1906 | | pagina 153