46 verdieping de lokalen van de Graafschapsche Oud heidkamer. 8. De waag onder den Wijnhuistoren. 9 De politiewacht in de Hoven. 10. De politiewacht aan den Deventerweg. 11. De acht bergplaatsen voor brandbluschmateriaal, als: een in de Hoven, een op de Nieuwstad, twee aan het Broederenkerkplein, twee op den Paardenwal, een aan de Havenstraat, en een aan den Graaf Otto-Singel. i?. De bergplaats voor petroleum aan de Noorderhaven. 13. De stadstimmerwinkel en het magazijn, met de woning van den Hoofdopzichter aan het Kerkhof. 14. De bergloods en grintberg plaatsen aan den Houtwal. 15. De bergloods aan den Vliegendijk. 16. Het machinegebouw aan de Groensteeg. 17. De lokalen in gebruik bij de Naai- en Breischool aan den Paardenwal. 18. De lokalen in gebruik voor het magazijn der schutterij. 19. De lokalen in gebruik voor het Witte Kruis. 20. De bergplaats voor brandcards (voormalige garni- zoens lijkenkamer.) 21 De ruïne over de Berkel. 22. 6 Publicatieborden. 23. 1 Openbaar privaat. 24. 26 Urinoirs op diverse plaatsen. 25. 27 watertrappen en spoelingen. 47 De verschillende gebouwen en inrichtingen werden naar behooren onderhouden. In het Gemeentehuis werd het bureau voor den burgerlijken stand geverfd en van nieuwe kasten voor zien en werd in de Commissiekamer een deurkozijn geplaatst tot verbinding met de vestibule Hofstraat. De voorgevel der conciërgewoning werd opnieuw beraapt en opgeknapt en in de woning eene kamer behangen. De binnentopmuren der Boterbal werden opnieuw beraapt. De Vischmarkt werd opnieuw geverfd. In het Wijnhuis werd eene nieuwe tochtdeur aange bracht en de groote steenen trap hersteld. De ruimte en inrichting van het bureau van politie in het Wijnhuis en van de daarbij behoorende arres tantenkamers is steeds onvoldoende en gebrekkig. Aangezien de overige ruimte in dat gebouw voor andere doeleinden in gebruik is, en al was zij beschik baar, zich minder leent om bij het bestaande te worden aangetrokken, zou eene andere gelegenheid voor politie bureau zeer gewenscht zijn, waar tevens de arrestanten kamers uitgebreid kunnen worden. Langs de grachten werden vier watertrappen geheel vernieuwd. Het urinoir bij de Diezerbrug werd geheel vernieuwd en met waterspoeling voorzien. De kosten van onderhoud hebben bedragen f 3025, Torens. Naar aanleiding van het afwaaien van een groot aantal

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1904 | | pagina 25