8 Januari. Herbenoeming" van den C. C. Brünings a!s lid der Commissie voor de Muziekschool. Benoeming van de heeren Dr. A. J. C. Snijders en H. A. Ezerman tot leden van de PI. Gezondheidscommissie. Verkoop van boomen aan den Graaf Otto- Singel. Vergunning aan F. J. Th. van Keeken te 'sGravenhage, tot het plaatsen van kiosken. Wijziging besluit van 4 Dec. 1899 tot verkoop van den Haaks- of Schooltinks- waard. Eervol ontslag aan Dr. W. Sneltjes als lid der PI. Gezondheidscommissie. S Februari. Eervol ontslag aan P. A. Biermasz, als onderwijzer aan school I. Benoeming van mej. K. Lenderink, tot onderwijzeres aan school I. Benoeming van Dr. E. J. W. Holleman, tot lid der PI. Gezondheidscommissie. Benoeming van den heer J. PI. A. Albrecht, tot Directeur der Gasfabriek en Waterlei ding. Aangenomen voorstel Burg. en Weth. in zake vervanging van den Overweg aan het einde der Nieuwstad door een tunnel in den spoorweg, van de Manege naar de Veemarkt Verzoek aan H.M. de Koningin om ont heffing verplichting oprichting Burger dag school. 5 Februari. Aankoop huizen en tuinen voor uitbreiding der Gasfabriek. 5 Maart. Benoeming W. Meijer tot onderwijzer aan school I. Verworpen voorstel van den heer Groene- veld tot wijziging art. 3 voorwaarden voor de levering van gas over muntgasmeters. Continuatie in gebruikgeving Boterhal voor botermijn. 2 April. Eervol ontslag aan W. Meijer, als onder wijzer aan school E. Benoeming van Dr. A. G. Kok tot curator van het Gymnasium. Benoeming van Mr. M. Oldenhuis Gratama, tot Provisor van het Bornhof. Goedkeuring rekeningen over 1899 van de Kamer van Kooph. en Fabr.het Stede lijk Ziekenfonds, de Muziekschool en de Bewaarscholen. Uitkoop thins door erven G. J. Jansen. Vaststelling verordeningen heffing en in vordering staangeld voor tentenkramen of loodsen. Afwijzende beschikking op adres L. Port- heine Hzn. en gerenvoijeerd naar Burg. en Weth. voorstel exploitatie Hoornwerk. Verworpen voorstel Burg. en Weth. om een crediet van f 200,te verleenen tot deelneming aan de tentoonstelling van ,,1'art public" te Parijs. Adres aan Tweede Kamer der S. G. in 12 13

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1900 | | pagina 8