Ph. H. J. G. Jonkheer. ISO Bijlage D. De namen der geslaagden zijn in alpha- betische volgorde H. G, Aalders. J. G. Bessem. R. B. Canters. J. B. K. J. Duppen. C. J. VAN DER PEEN. W. van Hasselt. R. J. Koppenol. H. H. Kreeftenberg. J. H. Labrijn. J. K. Lagerweij. A. G. J. Lichtendahl. J. J. te Rae. E. SCHWARZ. J. L. Siemens, en T. Vergeer. Door eene gewijzigde inrichting van het mondeling examen is geene ranglijst kunnen worden opgemaakt naar de door de Candida- ten op het examen behaalde punten. 5 der geslaagden zijn student aan de Poly technische school te Delft, i studeert voor het examen aspirant-landmeter en woont nog en kele lessen op- de school bij, I is leerling der Openbare handelsschool te Amsterdam I is als volontair werkzaam aan eene gasfa briek, I is onderwijzer (het examen als onder wijzer is door hem afgelegd, terwijl hij nog Bijlage D. 9 leerling was van de Vde klasse der school) 2 studeeren voor artsI studeert voor veearts, 1 is in militairen dienst, I is bij de Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen geplaatst, terwijl 2 op een handelskantoor zijn geplaatst. De vrijwillige oefeningen in den wapenhan del werden bijgewoond door I leerling der IIde klasse, 4 leerlingen der IIIde klasse en 5 leerlingen der ÏVde klasse, terwijl 2 leer lingen der IVde klasse en 1 leerling der Vde klasse bij het reservekader hunnen dienstplicht vervullen. De theoretische lessen worden gegeven in 2 lokalen der school. Door de welwillende medewerking der mili taire autoriteiten heeft het onderwijs zoo min- mogelijk schade geleden door de instelling van het reservekader. Bevordering tot De bevordering tot hoogere klassen heeft hoogere klassen, plaats gehad voor hendie zonder herexamens tot eene hoogere klasse konden worden bevor derd, in eene plechtige bijeenkomst van de Commissie van Toezicht, Directeur en leer aren en de leerlingen, op Dinsdag 10 Juli, in de zaal, bestemd voor de oefeningen in den wapenhandel. Leermiddelen De gewone aanvulling der leermiddelen heeft en Gebouw. in het afgeloopen jaar plaats gehad. De noodige reparatiën werden aan het ge bouw gedaan.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1900 | | pagina 77