34 24. den Stationsweg. 25. den weg over de voormalige Contre-Escarpe. 26. den Louisesingel. 27. de wegen langs en over den Mulderskamp. 28. den weg over den Houtwal. 29. den weg naar Tonden. 30. den weg over de Waarden. 31. den weg naar Helbergen. 32. de Marschwegen. 33. den weg over Berg en Daal. 34. den melkweg over de Ossepwaarden. 35. den weg over den Smeerkamp. 36. het voetpad naar Tonden. 37. de wegen over het erve „den Brink. 38. den weg naar de Kijfsdijken. 39. den weg naar de oude mestplaats. 40. den weg langs de touwbaan in de Hoven. 41. het lijnpad langs den IJssel. 42. den zwarten weg, van den Emmerikschen weg bij het Wambuis over het Hooge West naar den Vier- akkerweg. In verband met de overeenkomst omtrent de bebou wing van het terrein aan den Deventerweg door H. van der Klip, werd tot afwatering van die perceelen en van den nieuwen weg, een geheel nieuw riool gelegd langs den Deventerweg en in den landweg, uitkomende in de gracht langs den spoorweg. De voltooiing van den genoemden parallelweg zal eerst later kunnen geschieden na afloop der bebouwing door van der Klip. 35 Met de verbetering van den Graaf Otto-Singel werd een begin gemaakt. Met de eigenaars der daaraan grenzende slooten werd overeengekomen deze te dempen, en de iepenboomen langs de huizen zijn gerooid. De weg wordt over de geheele breedte gelijkmatig opgehoogd tot 9.M. -1- N.A.P., met een nieuwe puin- en grintlaag voorzien, en langs de huizen een verhoogd bestraat voetpad gelegd. Over 2/3 der lengte wordt een nieuw afwateringsriool gelegd, en langs de gracht een nieuwe rij boomen ingeplant. (Bij het stellen van dit verslag zijn de werken nog in uitvoering). Van de Kastanjelaanthans voor een groot deel aan beide zijden bebouwd, laat de afwatering te wenschen over, waarin zooveel mogelijk verbetering zal gebracht worden door het maken van nieuwe bestrate goten. De overige wegen verkeeren in goeden toestand. De kosten daaraan besteed hebben bedragen: Voor gewoon onderhoudf 3050,55. Waterleidingen en Beken. Deze zijn de navolgende: De oude IJssel en de Voorstondenschebeek. De Hoendernesterbeek. De Tichelbeek. De Polbeek. De Berkel en de laken buiten de voormalige Laar-, Spittaal- en Nieuwstadspoortenvoorzooverre deze niet langs particuliere eigendommen strekken.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1900 | | pagina 19