28 een in de Hoven twee aan het Broederen Kerkplein een bij de St. Walburgskerk een op de Nieuvvstad een op den Graaf Otto-Singel, twee op den Paardenwalen een aan de Havenstraat. 12. De bergplaats voor petroleum aan de Noorder haven. 13- De stadstimmerwinkel en het magazijn, met de bijbehoorende woning van den Opzichter, aan het Kerkplein. 14. De bergloods en grintbergplaatsen aan den Hout wal. 15. De bergloods aan den Vliegendijk. 16. Het machinegebouw aan de Groensteeg. 17. De lokalen in gebruik bij de Naai- en Breischool op den Paardenwal. 18. De lokalen in gebruik voor het magazijn der schut terij. 19. De lokalen in gebruik voor het Witte Kruis. 20. De ruïne over de Berkel. 21. 6 publicatieborden. 22. Twee openbare privaten. 23. 26 urinoirs op diverse plaatsen. 24. 27 watertrappen en spoelingen. De verschillende gebouwen en inrichtingen werden naar behooren onderhouden en verkeeren in goeden toestand. Van de voormalige provoost aan het Kerkhof wer den de muren geheel van de pleisterlaag ontdaan. 29 Bij de Veemarkt werd een nieuw houten wachthuisje geplaatst ten dienste der ambtenaren voor het vee- artsenijkundig toezicht op de markt. Bij de Diezerbrug werd de spoeling en watertrap vernieuwd. De onderhoudskosten hebben bedragen 2608,24. De stichting van een abattoir werd in studie geno men en verschillende gegevens en inlichtingen werden verzameldtot voorbereiding van een in te dienen voorstel. Torens. De bliksemafleiders op de torens werden nagezien en beproefd en in orde bevonden. Het leiendak van den Nieuwstadstoren vorderde eenige herstelling. Gebouwen bestemd voor openbaar onderwijs. In de bewaarschool Hoven werden de wanden der lokalen, het buitenwerk en de meubelen geverfd. Van de bewaarschool Paardenwal werden de goot- lijst en goot vernieuwd en de buitengevels geverfd. In drie lokalen werden de meubelen en in de gan gen de lambriseeringen geverfd. In school A Oude Wand werden, ter verbetering der ventilatie, in de binnengangmuren vijf raamkozijnen geplaatst met beweegbare ramen voorzien. In school BjC werd eenig binnenverfwerk verricht aan deuren, lambriseeringen en trappen.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1900 | | pagina 16