Plaatselijke verordeningen enz., gedurende het jaar vastgesteld. I Strafverordeningen. Geene. 2. Belastingverordeninge7i. 4 Oct. Verordeningen op de heffing en invordering van weegloon. 25 Verordeningen op de heffing en invordering van opcenten op de hoofdsom der Rijksper- soneele belasting. 25 Verordeningen op de heffing en invordering van eene plaatselijke directe belasting naar het inkomen. iS 6 Dec. Verordeningen op de heffing en invordering van het marktgeld op de veemarkt. 6 Verordeningen op de heffing en invordering van staangeld voor tenten, kramen of lood sen. 3. Verordeningen van verschillenden aard. 1 Febr. Wijziging van het reglement voor het Oude en Nieuwe Gasthuis. 5 April. Idem. 5 April. Wijziging van het tariet voor het Ziekenhuis. 5 April. Verordening tot aanwijzing van stemlokalen in de stemdistricten voor de verkiezing van leden der 2de Kamer. 14 Juni. Verordening tot aanwijzing van stemlokalen in de kiesdistricten voor de verkiezing van leden van den Gemeenteraad. 7 Sept. Wijziging verordening op het Lager Onder wijs [aanvulling.] 5 Nov. Reglement van orde voor de schoolvergade ringen L. O. (vastgesteld door B. en W.) 4. Instruction. Geene. Vernietiging of schorsing van plaatselijke verordenin gen had niet plaats. 14 Datum van ingang NAMEN. BETREKKING. der benoe van het. ming. ontslag. M. J. Waale. Onderwijzer school B/C. 1 Jan. A. K. Klaren. Id. 1 Maart. A. K. Klaren. Onderwijzer school F. 1 Maart. J. Meilink. Id. 1 Maart. E. Ealkena. Onderwijzer school G. 1 Nov. Mej. A. A. L. van den Onderwijzeres school G. 1 Dec. Berg. Mej. S. G. Goldenberg. Onderwijzeres nuttige handw. herh. school. 1 Jan. Dezelfde. Idem. 1 Mei. Mej. E. Goldenberg. Idem. 1 Mei. Deze verordeningen waren op het einde van 1897 nog niet goedgekeurd. Deze verordeningen waren op het einde van 1897 nog niet goedgekeurd. Door den Voorzitter van den Raad is deze wijziging, betref fende liet verplicht stellen van schoolvergaderingen, geacht te zijn in strijd met de wet. De Minister van Binnenl. Zaken berichtte evenwel, dat hij geen termen vond het besluit voor vernietiging voor te dragen.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1897 | | pagina 9