14 1 Mei. Vaststelling eener overeenkomst met liet Wa terschap van de Berkel, betreffende het ver beteren der Berkel binnen de Gemeente en het bouwen eener nieuwe stuw in den Houtwal. Vaststelling van het le. suppl. kohier der belasting op de honden, tot een bedrag van f 44,75. Verwerping eener motie van den heer Mr. D. Engelberts, om Burgem. en Weth, uit te noodigen in 't vervolg stipt de hand te houden aan de naleving der verordening op de Markten, en geene markten toe te laten, die niet door de bevoegde macht zijn goedgekeurd. 5 Juni. Benoeming van den heer Mr. J. J. Henny tot Provisor van het Bornhof. Goedkeuring rekening Gasfabriek over 1892. Aankoop van een streepel grond aan de Kieuw- stad van Gebr. Spier, voor f 900.—. Uitkoopbaarstellingtegen penning XX, van twee thinsen, rustende op de eigendommen van Gebr. Spier en H. Kerkmeijer. Opheffing der Bewaarschool in de lokalen bij School C op de Xieuwstad. Besluit tot verplaatsing van school B naar de lokalen der te verlaten bewaarschool en bij te bouwen lokalen en tot vereeniging van de scholen B en C onder één hoofd. Xiet aanneming der voorstellen, ingezonden docr het Raadslid Jhr. Mr. D. O. Engelen: 15 tot intrekking van het besluit dd. 29 Aug. 1892, in zake bouwplan nieuwe school, en uitnoodiging aan Burg. en Weth. om andere plaünen te dier zake in te dienen, met het oog op de besluiten omtrent „de Berkel." 3 Juli. Verkoop aan het R. Cath. Par. Kerkbestuur van den H. Joannes den Dooper, van een stuk grond in den Reinmakershoek, voor f 350,—. Splitsing, voor den cursus 1893/4, der 3e klasse van de H. B. School, in twee paral lelklassen, voor het onderwijs in Aardrijks kunde StaatsinrichtingBoekhoudenDier en plantkunde. Benoeming (definitief) van de heeren H. C. Mellet en Dr. G. Blokhuis Bz. tot leeraren aan het Gymnasiumen van eerstgenoemden ook aan de H. Burgerschool. Afstand van een strook grond aan J. A. Gar- velink, en ruil van grond met A. J. Pas man. (Berkelsingel.) Vaststelling 3e suppl. kohier belasting op de honden, tot een bedrag van f 16, en van het le suppl. kohier der Ink. belasting, tot een bedrag van f 616,96. Besluit a. tot oprichting eener Ambachts school onder de opschortende voorwaarde dat machtiging verleend zij tot opheffing der

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1893 | | pagina 9