10 3. Verordeningen van verschillenden aard. 24 Juli. Verordening, tot aanvulling der Verordening, regelende liet openbaar lager onderwijs in de gemeente Zutpben. 4. Instructiën. Qeene. Vernietiging of schorsing van plaatselijke verordenin gen had niet plaats. Belangrijkste zaken in den Raad behandeld in 1893. 2 Januari. Toelating van den heer L. G. Maaldrink als Raadslid. Benoeming, voor den tijd van één jaar, van den heer H. J. Addink tot hulpleeraar aan de Gymnastiekschool. n Benoeming van den heer C. C. Brünings tot lid der Commissie voor de Gymnastiekschool. Verhooging der jaarwedde van den heer J. L. Vleeming, Leeraar in het handteekenen aan school A, van f 300.op f 400. Niet aanneming van het voorstel van den heer Mr. D. Engelberts, tot wijziging der ver ordening op de Markten. Toekenning aan den heer J. E. de Voogt G.Nz., als Secretaris dezer Gemeente, eener gratificatie van f 200.over 1893. 14 Verkoop aan J. A. Garvelink van een per ceel grond aan den Berkelsingel voor f2306. 11 6 Febr. Eervol ontslag aan mej. H. A. Hueting, als Onderwijzeres aan school E. Uitnoodiging aan Burgem. en Weth. om, bij wijze van proef, in bestekken en voorwaarden van de eerste, voor zoodanige opneming naar hun oordeel geschikte aanbesteding van een door de Gemeente uit te voeren werk, be palingen op te nemen in zake minimum loon en maximnm werktijd. Goedkeuring rekening Kamer van Koophan del en Fabrieken over 1892, in ontvang en uitgaaf tot f 229,52. n. Aangaan tijdelijke geldleening, groot f45000.--. Overneming, in erfpacht van het Rijk, voor 30 jaren, van eene oppervlakte Rijksgrond aan den linker IJsseloever. Aankoop van A.Brandenburg, van een streepel grond aan den weg naar Emmerikvoorf25. Verhuring aan P. van Acker, van een per ceeltje grond achter de kazerne der Mare chaussee. 20 Febr. Aangaan eener geldleening groot f 250000. voor verschillende buitengewone werken, (zie 6 Maart.) 6 Maart. Vaststelling primitief kohier belasting op de honden, op f 1173. r Vergunning aan het Rijk, om een doorgang of poort te maken in den ouden stadsmuur aan het einde van den Reinmakershoek.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1893 | | pagina 7