8 Vaste Raadcommissiën. Commissie voor de Gasfabriek. C. Storm Buijsing, Voorzitter. Jhr. F. X. J. van Nispen. C. D. Muij derman. Commissie van Wetgeving. Jhr- H. A. D. Coenen, Voorzitter. Mr. J. Thooft. Mr. D. Engelberts. Jhr. Mr. M. W. C. de Jonge. Commissie van Toezicht op de Ggmnastiekschool. C. Storm Buijsing, Voorzitter. Jhr. Mr. D. W. van Andringa de Kempenaer. Dr. D. H. Ort. Commissie voor de Gemeentereiniging J. G. Klaassen, Voorzitter. Jhr. Mr. D. W. van Andringa de Kempenaer. Jhr. F. X. J. van Nispen. L. Gr. Maaldrink. Commissie voor de Landerijen en Plantsoenen. Jhr. H. A. D. Coenen, Voorzitter. Mr. J. Thooft. F. H. Umbgrove. Jhr. F. X. J. van Nispen. 9 Veranderingen in het personeel der Gemeente-Ambtenaren en Bedienden, gedurende het afgeloopen jaar. I Plaatselijke verordeningen door den Raad gedurende hst jaar vastgesteld. 1Straf ver o rden ing en Geene. 2. Belastingverordeningen. NAMEN. BETREKKING. Datum van ingang derbenoe-j van het ming. ontslag. .T. F- B. van Hasselt ~W, H. Tulp. F. A. A. Bücker F. A. Biicker. S. S. Noach. S. de Jong. H. C. Mellet. G. Blokhuis Bz. B. Peteri. H. C. Mellet. B. Petori. A.B.W. Muijderman C. E. Heinsius. J. Zwiers. J. H. Yrugtraan, H. A. Rueting. J. van der Ties. G. M. Brinkmann W. J. de Wildt. J. W. Pasman. J. H. Vrugtman. H. J. Addink. J. Benninkhuizen. E. v. d. Berg Jeths. Ambtenaar ter Secretarie. Idem. Klokopwinder. idem. Opzichter der Isr. begraafpl. Idem. Leeraar a <h Gymnasium (def.) Idem. (def.) Leeraar a/d H. B. School. Idem. (def.) Leeraar a/d Burg. Avondsch. Onderwijzeres School A. Idem. Onderwijzer School B. Onderwijzer School C. .Onderwijzeres School E. Onderwijzer School E. Onderwijzeres School E. Onderwijzer School F. idem. Hulp-leeraar Gymn. school. Id. Agent van Politie. Id. 1 Aug. 1 April. 1 Maart. 1 Sept. 1 Sept. I Sept. 1 Dec. t Jan. 1 Juni. 15 Febr. 1 Jan. 1 Mei. 1 Juli. Overleden 1 Maart 1 Sept. 1 Sept. 1 Dec. Overleden 1 Maart. 10 April. 1 Jan. 1 Jan. 23 Maart. 4 Dec. Verordeningen op de heffing en invordering van een recht voor het opslaan en de bewaring in de petroleumloods der Gemeente, van petroleum en andere vluchtige oliën.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1893 | | pagina 6