20 4 Dec. Eervol ontslag aan Mej. C. E. Baerents, als onderwijzeres aan school G-. Benoeming van G. J. Reerink tot onderwij zer aan school F. Benoeming van den heer H. Ketjen tot Pro visor van het Bornhof. Benoeming van den heer A. J. Nijman, tot Provisor van het Burger Weeshuis. Benoeming van den heer H. D. Mispelblom Beijer, tot Provisor van het O. hl. Gasthuis. Benoeming van de Heeren C. M. Iïenny Mr. J. B. Solner, B. Cuperus en D. N. La brijn tot leden der Commissie van Toezicht op het Middelbaar Onderwijs. Benoeming van den heer B. E. Onderwater, tot lid der Plaatselijke Commissie van Toe zicht op het Lager Onderwijs. Benoeming leden vaste Raadscommissien. Benoeming (definitief) van den heer H. J. Addinktot hulpleeraar aan de Gemeentelijke Gymnastiekscliool. Benoeming van den heer C. Schillemanstot lid der Commissie voor de aanslagen in de belasting op de bedrijfs- en andere inkomsten, en van den heer Mr. H. C. Pennink, tot plaatsvervangend lid. Goedkeuring begrootingen Godshuizen. "Vaststelling van het bericht aan Ged. Staten in zake de voorgenomen herziening der jaar- 21 wedden van Burgemeesters, Wethouders, Se cretarissen en Ontvangers. Benoeming eener Commissie om te dienen van advies op het voorstel van den heer Maaldrink tot oprichting eener Bank van Leening. Aangaan eener overeenkomst met J. A. Gar- velink in zake ruil van grond. Wijziging van het tarief voor de bewaring van petroleum enz., en vaststelling van de verordeningen dienaangaande. 23 Dec. Overneming der Waterleiding van de Wa terleiding Maatschappijgevestigd te Rot terdam. Archieven. Eenige lokalen onder den Wijnhuistoren zijn bestemd tot bewaarplaatsen van het Oud-archief, en tevens inge richt voor bibliotheek en museum. De catalogus van de voorwerpen, tot het eigenlijk museum behoorende, werd persklaar gemaakt, en zal binnenkort in druk verschijnen. Inmiddels werd voort gegaan met het opnieuw ordenen en catalogiseeren der bibliotheek. Ook dit jaar werd veel zorg besteed, om alles zoo veel mogelijk voor den tand des tijds te behoeden. Niet meer voldoende bergplaatsen werden door nieuwe vervangen.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1893 | | pagina 12