18 2 Oct. Vaststelling eener overeenkomst met den heer J. Taminiau in zake de verbouwing van een perceel hoek Turfstraat- Korte Hofstraat. Verhuring van een perceeltje grond aan de Berkel, aan J. A. Garvelinlt Toegestaan een crediet van f 1200,ten einde den architect een deskundige toe te voegen voor het maken van de noodige plan nen voor eene verbinding van Berkel en IJssel, in verband met de exploitatie van het Hoornwerk en de Turfhaven. Toegestaan een crediet van f 1000,voor grondvervoer, van de plaats waar de nieuwe stuw zal worden gemaakt, naar den Tadama- Singel. 23 Oct. Goedkeuring bouwplannen voor de te com bineeren scholen B en C. Besluit tot verbouwing van school G, en goedkeuring van het desbetreffende plan. Verhooging der jaarwedde van den Keur meester van het vleesch en de visch. Voorloopige vaststelling der begrooting voor de d.d. Schutterij, voor 1894. Besluit om het uurwerk op den Nieuwstads- toren niet te doen vernieuwen. Goedkeuring begrootingen der Muziekschool, Werkschool, Bewaarscholen en Gasfabriek, voor 1894. Vaststelling Gemeentebegrooting voor 1894, 19 in ontvangst en uitgaaf op f ,'414900,90. 6 Hov. Benoeming van mej. C. E. Baerents tot on derwijzeres aan school C. Benoeming leden Commissie Gemeente lan derijen. Benoeming van den heer H. Doijer, tot lid der plaatselijke Gezondheids-Commissie. v Benoeming van den heer H. L. Hamer tot lid der Commissie voor de Werkschool. Afwijzende beschikking op het adres van „Zutphens Belang" om wederinvoering der Kermis. n Goedkeuring rekeningen Godshuizen. Aangaan eener geldleening groot f 60000,-, voor stichting en verbouwing scholen. °Pzegging der vergunning tot het hebben van zaadbergen aan den Warnsveldschen weg. v Besluit tot invoering van herhalingsonder- wijs voor jongens, in school E. Vaststelling 3e suppl. kohier belasting hon den tot een bedrag van f 21,en van het 2e suppl. kohier der inkomsten belasting tot een bedrag van f 506,96. Verhooging der jaarwedde van den tegen- woordigen Rentmeester van het Bornhof, tot f 800,—. 4 Dec. Eervol ontslag aan J. Zwiers als onderwijzer aan school B.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1893 | | pagina 11