14 vragen aan H. M. de Koningin-Regentes, van de verplichting tot het doen onderwijzen van vrije- en ordeoefeningen der Gymnastiek. 18 Juli. Gunning verhoop oude molengebouwen voor 6333,—. 1 Aug. Ruiling van grond aan den Pofferdijk met A. J. Uiterwijk. Herbenoeming van Jhr. Mr. M. W. C. de Jonge tot Curator van het Gymnasium. Benoeming, voor den tijd van ée'n jaar, van den heer G. Blokhuis Bz. tot leeraar in de oude talen aan het Gymnasium. Verleenen van concessie aan de heeren C. J. van Bueren en Carel Henny, tot aanleg en exploitatie eener telefoon-geleiding. Vaststelling van nieuwe model-begrootingen voor het Oude- en Nieuwe Gasthuis, het Bornhof en het Burger Weeshuis. 29 Aug. Benoeming van Mej. J. G. H. Harbach tot Onderwijzeres aan school E. Voorloopige vaststelling der Gemeente-reke ning over 1891. S Sept. Afwijzende beschikking op het verzoek van Onderwijzers bij het Lager Onderwijs, om verhooging hunner jaarwedden. 3 Oct. Besluit om eene bascule bij de Veemarkt te plaatsen. 24 Eervol ontslag van W. J. de Wildt als On derwijzer aan school F. Idem van J. Gimberg als onderwijzer aan school E. IS 24 Oct. Voorstel aan Gedeputeerde Staten tot ver hooging der jaarwedde van den Secretaris. Verhooging der jaarwedden van de Com miezen ter Secretarie, van den Algemeen Wijkmeester, van den Opzichter der Alge- meene Begraafplaats en van de Agenten van Politie. Nieuwe regeling der subsidie voor de Mu ziekschool. Verhooging van het maximum van den hoofdelijken omslag tot f 60000, Vaststelling der Gemeente-begrooting voor 1893, in ontvangst en uitgaaf tot ƒ338299,895. Vaststelling begrooting Gasfabriek, in ont vangst en uitgaaf tot een bedrag van 9S349.ÖO. 14/21 Nov. Benoeming van J. Zwiers tot Onderwijzer aan school B. Benoeming van J. van der Vies tot Onder wijzer aan school E.. Benoeming van J. W. Pasman tot Onder wijzer aan school F. Benoeming van Dr. D. Hulst, tot lid der Commissie van Toezicht op het Middelbaar Onderwijs. Eervol ontslag van Mej. H. Revelman als Onderwijzeres aan de Avond-herhalingsschool en benoeming van Mej. M. P. G. du Crocq in hare plaats. Verkoop van grond, hoek Berkel/Coehoorn- singel, aan A. J. Pasman, voor f 5115,

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1892 | | pagina 9