do Evenals het vorig jaar werd het onderwijs in het teekenen weder opgedragen aan den Heer L. E. Claus die zich voortdurend veel moeite geeft om dit onderwijs vruchtbaar te doen zijn. De cursus werd gevolgd door 16 betalende leerlingen en hoewel dit onderwijs kosteloos toegankelijk is voor de leerlingen der werkschoolzoo konden deze er geen ge bruik van makendaar hunne avonduren in beslag werden genomen door de Burger-avond school, zonder eenigen twijfel mag die toe stand niet langer bestendigd wordendoch de Commissie meent thans in haar jaarverslag daaromtrent geen voorstellen te moeten doen, daar haar de gelegenheid aangeboden isdeze zaak meer volledig toe te lichtenbij de Commissie uit Uw College benoemd, om u hierin te dienen van advies. De cursus voor betalende leerlingen bedoeld in Art. 2 sub. a van het Reglement werd ge volgd door 9 leerlingen. Materialen. Het verbruik van diverse materialen bedroeg dit jaar 209,15, waarvan aan verkoopbare voorwerpen in de bijgevoegde bescheiden verantwoord is een bedrag van f 233,13% 3 zoodat hierdoor het verlies aan materialen voor oefeningsstukken, enz. ten volle gedekt is. Onder de opbrengst ad 233,13s is begre pen een bedrag van f 5,voor herstel van gereedschappen. Bestuur. In de samenstelling van het bestuur kwam geen verandering, daar bij de periodieke af treding ons medelid, de Heer H. VAN ERKEL, in Uwe vergadering van 5 December 1892, werd herbenoemd. Het Bestuur voornoemd, J. P. MUYDERMAN Voorzitter. H. L. HAMER, Secretaris-Penningmeester. 2

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1892 | | pagina 92