4 April. Afwijzende beschikking op het verzoek van H. J. Bessem om plaatsing op de kiezers lijsten. Benoeming van Mej. L. A. A. Albers tot onderwijzeres aan school A. Afwijzende beschikking op het verzoek van J. A. Smedes om tot makelaar te worden benoemd. Vaststelling primitief kohier Ink. belasting, tot een bedrag van f 39595,295 Besluita tot stichting eener 9° openbare lagere school en b om die school te bouwen aan den Tadamasingel. Vaststelling eener verordening op het dek ken van paarden of vee. 2 Mei. Eervol ontslag aan J. J. Balland als leeraar in de Fransche taal aan de Hoogere Bur gerschool en het Gymnasium, en toeken ning van een wachtgeld aan dezen van 1000. Besluit tot verkoop der oude molengebouwen. Besluit tot het aangaan met G. Lijsen eener ruiling van strookjes grond bij het Stationsplein. 30 Mei. Eervol ontslag aan den heer C. Tempelmans Flat als leeraar aan de Burger-Avondschool. Besluit tot verkoop van een strook grond aan de Rozegracht, aan F. C. Gtinther. Benoeming van den heer J. A. Schutte tot Hoofd van School G. Benoeming van Mej M. P. G. du Crocq tot onderwijzeres aan school H, 4 Juli. Eervol ontslag aan Mej. J. F. Adelink als onderwijzeres aan school E. Besluit om voor den cursus 1892/3 de 3e klasse der H. B. School ook te splitsen in twee parallelklassen voor het onderwijs in Aardrijkskunde, Staatsinrichting, Boekhouden en Dier- en plantkunde. Besluit om den heeren Bolderman, Goud smit en Suringar gedurende den cursus 1892/3 op te dragen de lessen aan de Burger-Avondschoolvroeger gegeven door Dr. W. Gleuns, en gedurende dat tijdvak te continueeren de aanstelling aan die school van den heer A. van der Stempel, v, Tijdelijke opdracht aan den heerj. W. Kes- ler der lessen aan de Burger-Avondschoo 1 vroeger gegeven door den heer C. Tempel mans Plat. Besluit om onderhands te doen uitvoeren door de firma Penn en Bauduin te Dordrecht, het herstellen, versterken en wijzigen der brug over den IJssel, voor f 4745, Verkoop van grond aan de Vijfmorgenstraat, aan G. J. C. Hendriks. 18 Juli. Eervol ontslag aan den heer AL. W. Tim merman als leeraar in de oude talen aan het Gymnasium. Tijdelijke benoeming, voor ée'n jaar, van den heer H. C. Mellet tot Leeraar in de Fransche taal aan het Gymnasium. Besluit om voor twee jaren dispensatie te 12 13

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1892 | | pagina 8