2Belastingverordeningen. 24 Oct. Verordening tot wijziging der verordening op de heffing der plaatselijke directe belasting op het inkomen. 3. Verordeningen van verschillenden aard. 21 Nov. Verordening, regelende het verleenen van pensioen door de gemeente Zutphen aan Ge meente-Ambtenaren Bedienden en werklie den. 4. Instruction. Geene. Vernietiging of schorsing van plaatselijke verordenin gen had niet plaats. Belangrijkste zaken in den Raad behandeld in 1892. 4 Januari. Herbenoeming van de heeren Mr. J. Thooft en J. Uiterwijk tot leden der Plaatselijke Gezondheidscommissie. Machtiging aan Burgemeester en Wethou ders om voor een bedrag van 16922, aandeelen Ned. Westf. Spoorwegmaatschappij te verkoopen. Herbenoeming van den heer Mr. J. L. A. Stolk tot lid der commissie voor de Muziek school. Besluit om over te gaan tot een nieuwe lo ting tusschen de Raadsleden, tot bepaling hunner jaren van aftreding. 4 Januari. Goedkeuring der begrooting voor 1892 van het Bornhof. Ruiling met A. J. Uiterwijk, van grond aan den Coehoornsingel. Verkoop van grond aan de Baankstraat in de Hovenaan S. ter Beek. 1 Februari. Benoeming van J. Colmjon en W. A. Kalkman tot onderwijzers aan School B. Machtiging aan Burgemeester en Wethou ders om voor een bedrag van f 11110,55s aan aandeelen N. W. Spoorweg Maatschap pij te verkoopen. Loting tusschen de Raadsleden tot bepa ling hunner jaren van aftreding. 5 Benoeming van M. J. Waale tot onderwij zer aan school B, in de plaats van W. A. Kalkman. 22 Goedkeuring van den aankoop door de Gasfabriek van 2 gebouwen aan de IJsselkade. Benoeming van de heeren Mr. F. R. Pennink, Jhr. F. X. J. van Nispen en C. D. Muijder- man tot leden der commissie voor de in komstenbelasting. 7 Maart. Eervol ontslag aan Mej. J. Denijs als on derwijzeres aan school A. Eervol ontslag aan den heer C. Tempel mans Plat als hoofd van school G 4 April. Plaatsing van den heer F. H. Oldenhuis Gratama op de kiezerslijsten voor de Twee de Kamer, de Provinciale Staten en den Gemeenteraad. IO 11

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1892 | | pagina 7