14 Besloten aan Carmiggelt te Yoorst, zand af te staan van den Overmarscli. Besloten aan de Weduwe van wijlen den gewezen Commies tor Secretarie J. W. F. Quanjer uit te betalen een gedeelte der gratificatie, welke baar man zou hebben genoten. Augustus 20. Besluit tot opbooging van den Deventerweg. Goedkeuring der rekening der dienstdoende Schutterij over 1882. Idem der rekening der Bewaarscholen over 1882. Vaststelling dergemeenterekeningoverl882. Benoeming van den Heer B. J. ter Ihug- gen voor den tijd van één jaar, tot leeraar aan de Hoogere Burgerschool. September 4. Den Heer L. A. F. H. Baron van Heecke- ren eervol ontslag verleend als Archivaris. Benoeming van de Heeien C. Storm Buij- en Mr. 11. A. Fockema tot Wethouders. Idem van den Heer L. J. van de Velde, tot regent der St. Anne Broederschap. Besluit tot verkoop van bouwterrein aan C. Imming. Idem tot ruiling van grond buiten de voor malige Spittaalstraat met A. J. Uiterwijk. Idem tot verkoop van 7 perccelen bouw terrein aan de Noorderhaven. Eervol ontslag verleend aan W. H. de Groot als onderwijzer aan School E. Idem idem aan den Heer C. Tempelmans Plat als leeraar aan de Burgeravondschool. 15 October 1Idem idem aan Mejufvrouw G. A. M. Mon- liemius als onderwijzeres aan de Scholen C en D. Benoeming van den Heer L. A. F. II. Ba ron van Ileeckeren tot lid der Commissie voor 't Archief. Idem van den Heer Mr. W. J. L. Umb- grove tot regent der St. Anne Broederschap. n Idem van den Heer P. M. von Baumhauer tot tijdelijk leeraar aan de Hoogere Bur gerschool. Idem van C. L. Fahro tot onderwijzer aan School E. Idem van J. Daams tot onderwijzer aan School D. Besloten de begraafplaats voor de Israëlie ten te vergrooten. Eervol ontslag verleend aan den onderwij zer W. E. Ensink aan School E. 22. Behandeling der Gemeente-begrooting voor 1884. Besluit houdende goedkeuring der begroo ting der dienstdoende Schutterij voor 1884. Tdcm idem der begrooting Gasfabriek. Vaststelling der Gemeente-begrooting voor 1884. November 5. Besluit tot verkoop van bouwterrein gele- in de voormalige lunette het Wambuis aan H. J. Haijtink. 19. Mejufvrouw C. S. van der Pauwert eer vol ontslag verleend als onderwijzeres aan School A. 71 7)

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1883 | | pagina 9