10 Belangrijkste zaken in den Raad behandeld in 1883. Januari] 8. Installatie van den Heer Mr. J. Post van Everdingen als lid van den Raad. Mejufvrouw S. C. Kisslig eervol ontslagen als Onderwijzeres aan School A. Benoeming van den Heer Mr. J. Ph. C,is- tendijk tot lid der Commissie voor do Muziekschool. Idem van J. H. Ressing J.Fzn. tot on derwijzer aan School B. n v Besloten aan R. Wigmanvoor den tij 1 van acht achtereenvolgende jarente ver huren een perceel tuingrond. Idem aan H. F. J. van Dijk, weduwe van II. F. de Vos, uit te betalen het tractement, hetwelk wijlen haar man over de maanden October en November zou hebben genoten. Idem idem aan A. J. Sonneuberg, weduwe van T. J. Hensen, over de maand December. Februari] 5. Eervol ontslag verleend aan Mejufvrouw Th. M. H. Kornelissen als Onderwijzeres aan School A. D Besloten aau G. J. C. Hendriks in koop af te staan een stuk terrein. Idem tot ruiling van grond met den Heer II. Ketjen. Araststelling Reglement voor den Cursus ter opleiding van Hooidonderwijzers en Hoofd onderwij zeressen. n Besloten het ontslag van Mejufvrouw S. C. Kisslig als onderwijzeres, te doen in- gaan op 1 April. 11 Mejufvrouw J. Pannekoek eervol ontslagen als onderwijzeres aan School A. Mejufvrouw M. C. Jordaan idem. Benoeming van leeraren aan den cursus ter opleiding van onderwijzers. Besloten aan de aandeelhouders van den straatweg ZutphenDieren en Zutphen Apeldoorn, een maximum van 5 °/0 uit te keeren tot de definitieve aflossing. Idem de familie Quarles van Ufford toe te staan op hun graf op de Algemeene Be graafplaats een ijzeren hek te plaatsen. Het Dag. Bestuur gemagtigdom localiteit beschikbaar te stellen voor den opleidings cursus van hoofdonderwijzers. Benoeming van den Heer J. van Dam tot Rentmeester van het Bornkof. Besloten de begrooting voor 1883 te ver- hoogen. Idem langs de Noorderhaven lindenboomen te plaatsen. Idem aan D. Lammers in eigendom over te dragen een strook grond. Benoeming van Mejufvrouw L. J. Weenink tot onderwijzeres aan School A. Besloten aan Mr. J. B. Sölner te vergun nen een gedeelte van den ouden Stadsmuur af te breken. Benoeming van Mejufvrouw M. A. Beins tot onderwijzeres aan School A. Magtiging verleend tot geregtelijk vervol gen van nalatige pachters.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1883 | | pagina 7