6 beëediging(bij terugkomst van den Burgemeester in de Gemeente), betuigden de ingezetenen hunne ingenomen heid met deze herbenoeming door 't uitsteken van vlag, gen. Des avonds werd Z.Ed. Achtb. door de muziek der Artillerie-Schutterij eene serenade gebragt en door verschillende autoriteiten gecomplimenteerd. Vaste Raadscommissiën (1) Commissie voor de Gasfabriek. Jhr. H. A. D. Coenen, Voorzitter. M. J. van Duijl. H. Revelman Czn. Commissie van Wetgeving. Jhr. H. A. D. Coenen, Voorzitter. Mr. J. Thooft. Jhr. Mr. H. B. van Tets. Jhr. Mr. D. W. van Andringa de Kemperacr. Mr. R. A. Fockema. Commissie voor de Brandweer. H. Revelman Czn., Voorzitter. M. J. von Duijl. Vacature. Commissie voor de Landerijen. Jh. H. A. D. Coenen, Voorzitter. Mr. J. Thooft. L. A. F. H. Baron van Heeckeren. H. Revelman Czn. Commissie voor de Inkomstenbelasting. Jhr. H. A. D. Coenen, Voorzitter. 7 C. Storm Buijsing. Mr. R. A. Fockema. Mr. J. Thooft. H. Revelman Czn. J. G. Klaassen. Commissie van Toezigt op de Ggmmstiekschool. C. Storm Buijsing, Voorzitter. Jhr. Mr. H. B. van Tets. J. G. Klaassen. Commissie voor het Archief Jhr. II. A. D. Coenen, Voorzitter. C. Storm Buijsing. Mr. R. A. Fockema. L. A. F. IL Baron van lleeckeren. Veranderingen in het personeel der Gemeente-Ambtenaren en Bediendengedurende bet afgeloopen jaar. (1) De Commissiën worden vermeld, zooals ze ou het einde des jaars waren zamengesteld. Namen fier benoemden. Betrekking. Tijd van benoe- Iti plaats van wie benoemd. J. H. Róssing J.F.zu. L. J. Weenink. J. O. N ij land. M. A. Beins. J. J. U. van Dijk. B, J. ter Brugge (l). P. M. v. Baumliauer 'j2). C. L. Fabro. J. Daams. A. H. A. Kramer. S. Westerbaan echtge noot van R. Voerman. J. Gimherg. G. J. Tobt. G. J. Tobi. (1) Tijdelijk benoeming. (2) idem. Onderwijzer. Onderwijzeres. I Klerk ter Secretarie. Onderwij zeres. Leer aan de Hoogere Bur gerschool. Leeraar a/d H.B.School en I (^Burger-avondscliooi. Onderwijzer. Lijkdrager. I V roodvrouw. Onderwijzer. Leer aar a/d Burgeravond school. Onderwijzer. 8 J ïu. |T. J. Hensen. 12 M tart. J- Pannekoek. 27 D Cjlenbrander 2 April. Th. Kornelissen. 4 Juni. S. C. Kisslig. 20 Aug. E. A. H. Seipgens. 1 Oct. G. C. R. Hoetink. 1 W. H. de Groot. 1 V Nieuwe benoeming. 16 Nov. J. Sparnaaij. 20 Nieuwe benoeming. 17 Dec. W. E. Ensink. 17 v 0. Tempelmans Plat. 17 Nieuwe benoeming.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1883 | | pagina 5