IS Vangsten en uitgaven naar de laatste door Gedeputeerde Staten afgesloten rekening. Blijkens rekening bedroegen de ontvangsten over 1882 f 507742,59 en beliepen de uitgaven471835,09} Zoodat het batig slot was f 35907,49 Geheel bedrag der geraamde ontvangsten en uitgaven naar de door de Gedeputeerde Staten goedgekeurde be grooting voor het jaar 1883. Bij de begrooting over 1883 zijn de ontvangsten geraamd opf 373685,32} en de uitgaven op373685,32} Zoodat die begrooting geen voor- of nadeelig slot aan geeft. HOOFDSTUK V. Gemeente-eigendommenwerken en inrigtingen. A. Gebouwen niet bestemd voor publieften dienst. In de verhuurde woning op het Oude Wand werden eenige herstellingen verrigt, en werd ecne kamer op nieuw behangen. De badinrigtingen werden naar belmoren onderhouden. Omtrent het huis in de Waterstraat naast de Hoogere Burgerschool werd geene beslissing genomen en verkeert dit in denzelfden toestand. Het onderhoud bepaalde zich 10 alleen tot glas- en waterdigt houden van het gebouw. De watermolens verkeeren eveneens in denzelfden ge- brekkigen toestand. In verband met eene beslissing over de verdere be stemming van de laatstgenoemde gebouwen en inrigtin gen werd aan het onderhoud niet meer dan het hoogst noodige verrigt. De door de Gemeente aangekochte panden aan den Warnsveldschen weg, en aan de Rozegraclit werden tot afbraak bestemd. De beide woningen in den Wittenhoed werden afge broken en het terrein voor den openbaren dienst bestemd. De kosten aan een en ander besteed hebben bedragen f 751,00}. Landerijen en Gemeentegronden. Het terrein der oude mestplaats bij den Warnsveld schen weg, vroeger in eigen gebruik bij de Gemeente, werd voor zes jaar verpacht. Op het Erve den Brink is een gedeelte van den Drie- telwaard, ten Noorden van den Straatweg, met haver en klaver bezaaid, en tot weiland bestemd. Van een gedeelte „der hooge en lange waard,'''' in het vorige jaar tot weiland aangelegd, werd hot grasgewas als hooigras verkocht. Een gedeelte van het bouwland „het weerd,slag" tus- schen den Emmerikschen weg en Helbergenen het bouwland „de kleine H ee zin rooi" tot weiland bestemd, werd niet verpacht. In verband met den verkoop van terrein voor de nieuwe gevangenis werd een gedeelte van het bouwland de

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1883 | | pagina 11